Без категорії

Ремонт Samsung Galaxy J7

remont-samsung-J7За останні кілька років фірма Samsung завойовує все більше покупців на ринку і стає лідером продажів. Всі завдяки якості та надійності продукції, що випускається. Але, як і будь-яка техніка вони схильні до пошкоджень. Наш сервісний центр надає послуги з обслуговування та ремонту телефону Samsung Galaxy J7. Наші майстри відновлять телефон з різними ушкодженнями, оскільки володіють усіма необхідними навичками і знаннями в їх обслуговуванні

Проблеми, які можуть виникнути при роботі Samsung Galaxy J7:

– При недбалому поводженні можливі удари, падіння, проникнення у всередину рідини, піску;
– Не працює тачскрін;
– Поломка мікрофону;
– Вихід з ладу динаміка;
– Швидко сідає акумулятор;
– Пристрій зовсім не включається;
– Не бачить сім-карту або флеш-карту.

Щоб уникнути цих та інших серйозних ушкоджень слід регулярно проводити профілактику, діагностику, дбайливо поводитися з телефоном і дотримувати не важкі правила експлуатації. Не варто намагатися самостійно ремонтувати техніку, оскільки це може остаточно вивести її з ладу. Для якісного і швидкого відновлення слід вдатися до допомоги наших професіоналів.

Спектр надаваних нами послуг:

– Заміна екрану;
– Заміна різних частин корпусу;
– Зміна акумулятора;
– Відновлення кнопок;
– Заміна мікрофону і динаміка;
– Перепрошивка;
– Відновлення ПЗ;
– Очищення від забруднень;
– Заміна камери або її скла та багато іншого.

Наші майстерні ви можете знайти в кожному з районів Києва. Також є можливість викликати майстра додому по місту та області, це дозволить вам спостерігати і контролювати весь процес ремонту.

Порядок виконання ремонту

Першим ділом майстер проводить повну технічну діагностику пристрою, яка дозволить точно і швидко встановити причину поломки. Потім обмовляється вартість ремонту з клієнтом. Після підтвердження майстер приступає до ліквідації дефекту. Заключним дією є тестування техніки і виписка гарантійного чека. У разі необхідної заміни комплектуючих ми використовуємо тільки оригінальні деталі.

Ми впевнені в якості та оперативності всіх надаваних нами послуг. Нашим фахівцям під силу будь-які несправності телефонів Samsung. Залишилися питання? Задати їх і отримати консультацію фахівця ви можете за телефоном, замовивши зворотний дзвінок і ми неодмінно вам передзвонимо.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*