Без категорії

Ремонт Samsung Galaxy A5 A500H

Zemanta Related Posts ThumbnailНовітній 4G смартфон має дуже гідними технічними характеристиками і стрімко завойовує популярність у споживачів. Відмінна якість камер, значний корпус, великий обсяг вбудованої пам’яті і безліч різних функцій. Висока надійність не викликає сумнівів, але все ж цифрова техніка не вічна. Наш сервісний центр здійснює настройку, діагностику, профілактику і ремонт Samsung Galaxy A5 A500H. Оперативно і до того ж якісно виконати всі дії нам допомагає досвід, професійні навички співробітників і відповідне оснащення.

Ряд надаваних нами послуг:

– Заміна екрану або скла;
– Зміна і відновлення деталей корпусу;
– Ремонт роз’ємів;
– Зміна шлейфу;
– Заміна скла камери або самої камери;
– Зміна батареї;
– Перепрошивка та оновлення ПЗ;
– Лагодження динаміка або мікрофону;
– Відновлення передавача зв’язку;
– Лагодження системної плати;
– Профілактичні роботи, діагностика і багато іншого.

Не варто намагатися самостійно привести техніку в робочий стан, оскільки це може спричинити за собою великі витрати часу, коштів і остаточно вивести апарат з ладу. При виникненні перших ознак поломки необхідно відразу звернеться за кваліфікованою допомогою до професіоналів. Нас ви можете знайти в будь-якому районі Києва або викликати майстра додому по місту та області.

Частими причинами поломок можуть стати:

– Недбале поводження з пристроєм;
– Пошкодження механічного характеру (падіння, удари);
– Проникнення у всередину вологи, пилу, піску;
– Установка не відповідають комплектуючих;
– Несвоєчасне проведення профілактики;
– Не дотримання правил експлуатації.

У разі найменшого прояву некоректної роботи Samsung Galaxy A5 A500H слід звернеться за допомогою до досвідчених майстра. Наші фахівці регулярно підвищують свою кваліфікацію і мають багаторічний досвід роботи зі смартфонами.

Порядок виконання робіт:

Після того як ви залишили заявку на сайті, наш менеджер зв’яжеться з вами для узгодження місця і час проведення ремонтних робіт. Якщо ви самостійно принесли смартфон в нашу майстерню, після проведення повної технічної діагностики, яка дозволить точно і швидко визначити дефект ми оголосимо вам вартість ремонту. Вона залежить від ступеня складності поломки і необхідності зміни комплектуючих, які ми беремо тільки зі складу виробника. Після вашого підтвердження майстер приступить до ліквідації несправності. По завершенню роботи проводиться тестування і виписується гарантійний чек.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися, замовивши зворотний дзвінок або відвідати наш сервісний центр. Будемо раді надати незамінну допомогу.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*