Без категорії

Ремонт садових подрібнювачів

Zemanta Related Posts ThumbnailПід час прибирання садових ділянок, клумб залишається безліч трави, листя, гілок. Для утилізації багато хто використовує садові подрібнювачі. Це дуже зручна, практична і надійна техніка, але все ж з часом, і вона може вийти з ладу. Не варто зневірятися, необхідно звернеться в кваліфікований сервіс центр з ремонту садових подрібнювачів. “Мій-сервіс” готовий запропонувати вам професійний сервіс і ремонт садових подрібнювачів в Києві.

Основні несправності, з якими зможуть зіткнуться користувачі садових подрібнювачів:

– Електродвигун не хоче запускатися (можливо включається блокування від перевантаження);
– Пристрій включається, але не працює подрібнювач (потрібно перевірити, щоб канавка подрібнювач, а також необхідно заточити ножі);
– Подрібнювач мимовільно відключається після нетривалого часу роботи (необхідно перевірити напругу в мережі, а можливо пошкоджений провід живлення).

Фахівці нашого центру якісно і впевнено здійснюють ремонт садових подрібнювачів різних марок і моделей. Ми не радимо пробувати самостійно відремонтувати садовий подрібнювач, оскільки для цього необхідно мати спеціалізоване обладнання, навички і знання.

Ряд надаваних послуг:

– Профілактичні заходи (прочищення, змащування);
– Заміна ножів, прокладок, ущільнювальних гумок;
– Ремонт електродвигуна;
– Заміна кнопок і перемикачів, проводи й вилки харчування та багато іншого.

Всі роботи з профілактики, діагностики, обслуговування і ремонту повинен здійснювати сервісний центр по Садовий подрібнювач. “Мій-сервіс” займає лідируючі позиції з надання великого спектру послуг. У нас працюють тільки висококласні майстри, які якісно і швидко впораються з різними несправностями.

Наші переваги:

– Філії майстерень є в кожному районі Києва;
– Можливий виїзд майстра додому по місту та області;
– Проведення безкоштовної діагностики;
– Наявність складу з оригінальними запчастинами;
– Надання гарантії якості на всі види робіт;
– Доступні ціни, вартість розраховується індивідуально і залежить від марки, моделі пристрою, ступеня поломки і необхідності в змінений комплектуючих;
– оперативна робота;
– Багатолітній досвід і високий професіоналізм співробітників.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися, замовивши зворотний дзвінок. Ми не залишимо без уваги жодного клієнта.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*