default logo


Без категорії

Ремонт садових подрібнювачів

Zemanta Related Posts ThumbnailПід час прибирання садових ділянок, клумб залишається безліч трави, листя, гілок. Для утилізації багато хто використовує садові подрібнювачі. Це дуже зручна, практична і надійна техніка, але все ж з часом, і вона може вийти з ладу. Не варто зневірятися, необхідно звернеться в кваліфікований сервіс центр з ремонту садових подрібнювачів. “Мій-сервіс” готовий запропонувати вам професійний сервіс і ремонт садових подрібнювачів в Києві.

Основні несправності, з якими зможуть зіткнуться користувачі садових подрібнювачів:

– Електродвигун не хоче запускатися (можливо включається блокування від перевантаження);
– Пристрій включається, але не працює подрібнювач (потрібно перевірити, щоб канавка подрібнювач, а також необхідно заточити ножі);
– Подрібнювач мимовільно відключається після нетривалого часу роботи (необхідно перевірити напругу в мережі, а можливо пошкоджений провід живлення).

Фахівці нашого центру якісно і впевнено здійснюють ремонт садових подрібнювачів різних марок і моделей. Ми не радимо пробувати самостійно відремонтувати садовий подрібнювач, оскільки для цього необхідно мати спеціалізоване обладнання, навички і знання.

Ряд надаваних послуг:

– Профілактичні заходи (прочищення, змащування);
– Заміна ножів, прокладок, ущільнювальних гумок;
– Ремонт електродвигуна;
– Заміна кнопок і перемикачів, проводи й вилки харчування та багато іншого.

Всі роботи з профілактики, діагностики, обслуговування і ремонту повинен здійснювати сервісний центр по Садовий подрібнювач. “Мій-сервіс” займає лідируючі позиції з надання великого спектру послуг. У нас працюють тільки висококласні майстри, які якісно і швидко впораються з різними несправностями.

Наші переваги:

– Філії майстерень є в кожному районі Києва;
– Можливий виїзд майстра додому по місту та області;
– Проведення безкоштовної діагностики;
– Наявність складу з оригінальними запчастинами;
– Надання гарантії якості на всі види робіт;
– Доступні ціни, вартість розраховується індивідуально і залежить від марки, моделі пристрою, ступеня поломки і необхідності в змінений комплектуючих;
– оперативна робота;
– Багатолітній досвід і високий професіоналізм співробітників.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися, замовивши зворотний дзвінок. Ми не залишимо без уваги жодного клієнта.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*