Без категорії

Ремонт ріжкових кавоварок

Zemanta Related Posts Thumbnail

Ріжкові кавоварки – хороше рішення для приготування якісної кави в домашніх умовах. Ці прилади користуються великою популярністю завдяки своїй простоті і надійності. Однак навіть самої бездоганної техніці властиво ламатися. Якщо ви потрапили в таку прикру ситуацію, сміливо звертайтеся в наш СЦ “Moй-сервіс”. Кваліфіковані співробітники нашої компанії мають багаторічний досвід в обслуговуванні та ремонті ріжкових кавоварок.

Переваги СЦ “Мій-сервіс”

Для здійснення якісного і надійного ремонту, необхідна спеціалізована апаратура та великий досвід роботи фахівця в цій області. Звернувшись в наш авторизований сервісний центр, вам будуть надані:

– Повна діагностика та профілактика пристрої;
– Професіоналізм і досвід наших співробітників;
– Більший вибір якісних запчастин від виробника;
– доступні ціни;
– гарантійні зобов’язання.

У нас ви можете викликати майстра додому, для проведення діагностики, ремонту та чистки від накипу вашої кавоварки, у м.Києві та Київській області. Однак для усунення складних поломок та проведення капітального ремонту приладу, краще звернутися безпосередньо в наш авторизований сервісний центр.

Ремонт ріжкових кавоварок

Найбільш поширеними причинами поломки, є порушення правил експлуатації і довгий термін використання пристрою. Залежно від виду та складності поломки, ремонт можна розділити на два типи:

– Вимагає повного розбору агрегату для заміни основних компонентів;
– Вимагає лише часткового втручання, для усунення поломки.

Не варто намагатися усунути несправність самостійно, в кінцевому підсумку це може тільки погіршити поломку і збільшити вартість подальшого ремонту. Ріжкова кавоварка досить складний прилад, що містить у своїй конструкції електронні мікросхеми, рушійні механізми і гідросистему для подачі гарячої води з високим тиском. Пристрій вимогливо до якості витратних матеріалів і своєчасному проведенню профілактики і чищення його компонентів.

Кваліфіковані фахівці компанії “Мій-сервіс” якісно відремонтують ваш кавовий апарат, правильно налаштувавши температуру і роботу клапана заварювального відсіку, а також допоможуть усунути виробничо-інженерні недоліки в конструкції, які іноді зустрічаються в деяких моделях сучасних виробників техніки.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*