Ремонт радіосистем

remont-radiosystemiНаш сервісний центр здійснює ремонт, а також діагностику та наладку радіосистем різних марок і моделей, з несправностями будь-якого ступеня складності. Будь-яке самостійне втручання може призвести до ще більш серйозних порушень в роботі пристрою. Наші фахівці – це висококваліфіковані майстри своєї справи, які має великий досвід і всі необхідні навички, регулярно підвищують свою кваліфікацію.

Ми пропонуємо наступні роботи і послуги:

– Ремонт, діагностику радіосистем;
– Виконаємо установку і наладку;
– Прочищення від забруднень;
– Відновлення блоку управління;
– Заміна комплектуючих і багато іншого.

Наші майстерні є в кожному районі Києва, а також для зручності наших клієнтів є можливість викликати майстра безпосередньо на місце. Скориставшись даною послугою, ви можете самостійно спостерігати і контролювати весь процес роботи.

Ціноутворення

Вартість ремонту залежить від марки, моделі радіосистеми, а також від ступеня дефекту і необхідності зміни запчастин.

Майстерні оснащені всім необхідним обладнанням, що дозволяє в стислі терміни і якісно виявляти дефекти і усувати вже наявні несправності. У разі заміни вийшли з ладу деталей ми встановлюємо на їх місце оригінальні комплектуючі від виробника. Все це дає нам можливість гарантувати високу якість на весь ряд послуг.

Основними причинами несправностей радіосистем може стати:

– Несвоєчасне проведення профілактичних робіт;
– Не дотримання правил технічної експлуатації;
– Механічні пошкодження (удари, падіння);
– Знос деталей з часом;
– Не вірно підключення пристрою.

Для зв’язку з нами ви можете скористатися послугою замовлення зворотнього дзвінка або відвідати наш цент. Ми цінуємо нашого клієнта і знайдемо індивідуальний підхід до кожного замовника.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис