Ремонт Sony PSP slim

Конструкция psp slim

Ігрова приставка psp slim-перекладається, як PortablePlaystation, конструкція її відрізняється оригінальністю, консолі PS 2 і PS 3 сравнімис XBOX від Microsoft. PSP slim значно відрізняється від них за характеристиками і залозу. Однією з частих несправностей є розбитий дисплей цієї техніки. Не дивно, адже екран-це сама тендітна деталь, і при падіннях або незначних ударах пошкодження дуже серйозні. Екрани PSP 1 і PSP 2 є взаімонезаменімимі.

Екран PSP slim поступається за характеристиками і надійності дисплеям в PSP 1. У ремонт надходила приставка, екран був в тріщинах, але картинка була досить чітка.

Так само характерна поломка цих приставок-«не читає диски». Характерний шум шестернею працюючого приводу чути, але-диск не чітается.Прічіна такого дефекту в заклиненому редукторі лазерної головки. Можливо між шестернями потрапили осколки оргскла від пружинного фіксатора, що і призвело до даної поломки.

Пару слів про збірку, монтажі та надійності приставки.

Якість монтажу і збірки бажає кращого. Дістатися до механізму головки лазера вельми скрутно, розбирається PSP slim грунтовно, по запчастинах. PSP1 розбирається швидше, легше і якість її надійніше.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис