Без категорії

Ремонт приладів нічного бачення

Zemanta Related Posts ThumbnailНа сьогоднішньої день, можливість придбання приладів нічного бачення стала доступна широкому колу споживачів. Вони використовуються для охорони, контролю приватної власності, полювання і в багатьох інших областях.

Прилад нічного бачення є високотехнологічним пристроєм, що вимагає грамотного і кваліфікованого поводження з ним. Його застосовують у своєї роботи охоронні компанії, мисливці для полювання в темний час доби.

Найбільш часто поломки пристрою пов’язані з:

– Порушенням фокусування;
– Попаданням дрібних частинок і забрудненням оптики;
– Виходом з ладу підсвічування;
– Проблемами в електронній частині пристрою.

Не варто намагатися самостійно відремонтувати оптику, така процедура вимагає належних навичок і досвіду. Чи не грамотне поводження може остаточно зіпсувати пристрій, який в подальшому вже буде неможливо відновити.

Наш сервісний центр здійснює якісний ремонт оптичної техніки будь-якої складності. Кваліфіковані фахівці нашої майстерні займаються ремонтом, чищенням, настроюванням, юстировкой, заміною і відновленням елементів корпусу, а також діагностикою приладів нічного бачення. У число наших постійних клієнтів входять охоронні компанії, мисливці, любителі активного відпочинку, і навіть велике коло звичайних споживачів, які використовують прилади нічного бачення в своїх цілях.

Перевагами нашого сервісного центру є:

– Безкоштовна консультація та повна технічна діагностика;
– Сертифіковане обладнання та новітні інструменти;
– Доступна цінова політика;
– Надання послуги по виїзду майстра додому;
– Наявність оригінальних, фірмових комплектуючих;
– Високий рівень кваліфікації наших співробітників;
– Надання гарантії якості.

Наше майстерні знаходяться в багатьох районах Києва. Фахівці здійснюють виїзд по місту та області. Для того щоб скористатися нашими послугами ви також можете замовити зворотний дзвінок або заповнити заявку на сайті.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*