Ремонт прасувальних станцій

remont-gladilnoy-stancii“Мій-сервіс” виконує кваліфікований та оперативний ремонт прасувальних станцій у Києві. Наші майстерні ви можете знайти в кожному районі міста. Також є можливість викликати кур’єра або майстра для проведення ремонту на дому.

Прасувальна станція – це відмінний вибір для домашньої прасування. Навіть найпотужніший праска не забезпечить настільки швидку, ефективну і якісну прасування, як це може зробити прасувальна станція. У комплектацію станції входить і парогенератор зі знімним контейнером для води. Це набагато спрощує процес прасування, який за допомогою станції і парогенератора можливо зробити лише за допомогою подачі великої кількості пари під високим тиском.

Поширені поломки прасувальних станцій:

– Не нагрівається праска;
– Не йде пар з праски;
– Нерівномірне нагрівання;
– Прасувальна система не включається.

Щоб не допустити будь-яких серйозних дефектів необхідно дбайливо звернення, регулярне проведення профілактичних робіт і дотримання правил користування. Якщо ви виявили поломку, не варто намагатися самостійно відремонтувати прасувальну станцію. Це необхідно доручити професіоналам.

Причинами поломок можуть стати:

– Пошкодження механічного характеру;
– Скачки напруги в електромережах;
– Несвоєчасне проведення профілактичних заходів;
– Недотримання елементарних правил технічної експлуатації.

Наш сервіс центр з ремонту прасувальних станцій ліквідує навіть найсерйозніші несправності. У нас працюють тільки професіонали своєї справи, які мають багаторічний досвід роботи, навички та регулярно підвищують свою кваліфікацію.

Гарантії якісного ремонту:

– Грамотні і висококваліфіковані співробітники;
– Спеціалізоване оснащення і наявність новітніх інструментів у всіх філіях;
– Прямий доступ до оригінальних запчастинах від фірми.

Для того, щоб скористатися послугами “Мій-сервіс”, ви можете залишити заявку або замовити зворотний дзвінок. Сервісний центр по прасувальних станціям приймає до ремонту системи різних марок і моделей.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис