Без категорії

Ремонт планшетів Lenovo

Zemanta Related Posts Thumbnail

На ринку зараз представлена ​​велика безліч різноманітних планшетів, які завойовують популярність користувачів своєю надійністю, функціональністю і оригінальним дизайном. Але все ж не один з них не застрахований від поломок та планшети фірми Lenovo не виняток.

Якщо щось в роботі планшета пішло не так рекомендуємо відразу звернеться за допомогою до професіоналів. Наш сервісний центр здійснює обслуговування та ремонт будь-яких поломок планшетів Lenovo. Наші майстерні ви зможете знайти в кожному районі Києва, а також викликати майстра додому по місту та області. Це є великим плюсом оскільки ви можете контролювати вагу процес роботи майстра.

Ми виконаємо:

– Ремонт системи охолодження;
– Зміну материнської плати;
– Лагодження мікросхем;
– Замінимо або відновимо різні деталі корпусу і роз’єми;
– Відновлення блоку живлення;
– Прошивка;
– Відновимо акумулятор;
– Наладку програмного забезпечення;
– Очищення від різних забруднень і багато іншого.

Недбале ставлення, не дотримання правил експлуатації, несвоєчасне проведення профілактики не вбереже ваш планшет від поломок. Найпоширенішим дефектом найчастіше є пошкодження дисплея і матриці при ударах або падіннях.

У наших майстернях ви можете провести безкоштовну діагностику пристрої та отримати консультацію висококваліфікованих фахівців. У нашому арсеналі також є професійне новітнє устаткування і наявність фірмових запчастин від виробника. Це дає нам можливість працювати оперативно при цьому гарантувати високу якість виконаної роботи.

Умови обслуговування

Для того щоб скористатися нашими послугами вам слід зв’язатися з нами зручним для вас способом, або залишити на сайті заявку. Після ми обов’язково зателефонуємо для остаточного підтвердження часу і місця проведення ремонту. Також ви можете самостійно доставити планшет до найближчої філії. Після з’ясування поломки, майстер озвучить вам вартість лагодження і тільки після вашого підтвердження приступить до її усунення.

Ми зробимо все можливе для того щоб наші клієнти залишилися задоволені.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*