Ремонт планшета Samsung

ремонт планшета самсунг

Якщо з Вашим планшетом трапилася неприємність і він почав працювати некоректно, Ви сміливо можете звернутися за допомогою до фахівців нашого сервісного центру. Наші інженери в найкоротші терміни визначать поломку і причину поломки гаджета.

Переваги нашого сервісного центру полягають у тому, що:

Наш сервісний центр має власний склад запчастин, нам не потрібно їх замовляти і витрачати час наше і клієнтів, на очікування доставки, тієї чи іншої запчастини. Всі запчастини оригінальні, від заводу виробника, протестовані.
Наше обладнання пройшло сертифікацію і схвалено виробником Samsung.
Інженери нашого сервісного центру мають багаторічний стаж роботи з даною технікою і знають всі тонкощі ремонту. Так само наша компанія піклуватися про щорічне підвищення рівня кваліфікації своїх співробітників. Ви можете не турбуватися, довіривши Вашу техніку в руки наших інженерів.
Ми беремося за ремонт будь-якої складності. Але основними напрямками все ж є:

Заміна скла і дисплея на планшетах Самсунг. При цьому ми перевіряємо всі супутні вузли, щоб не пропустити жодної дрібної поломки, яка надалі може привести до більш дорогого ремонту.
Ремонт материнської плати, заміна чіпів і мікрочіпів, так само відновлення системної плати після ударів і попадання вологи.
Заміна задніх кришок, рамок, середній частині.
Відновлення планшета після перепаду напруги, як правило, в таких випадках страждає зарядний гніздо і контролер харчування.
Установка та оновлення програмного забезпечення. Апаратне відновлення завантажувальної області (бут).
Але найчастіше до нас звертаються клієнти саме з проблемою розбитого скла або дисплея планшета. Екран сама тендітна частина цієї техніки, часом самі надійні і міцні чохли не можуть вберегти користувача від пошкодження екрана.

Якщо у вас виникла несправність з вашим планшетом – звертайтеся в сервісний центр.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис