Без категорії

Ремонт піко-проекторів

Zemanta Related Posts ThumbnailПіко-проектори – це пристрій кишенькового типу з’явилися на ринку зовсім недавно. Мобільний пристрій піко-проектора стають все більш популярними і затребуваними, оскільки мініатюрний розмір і автономна робота дозволяють використовувати їх де завгодно.

Наш сервісний центр йде в ногу з часом і у випадку підлогою цього пристрою ми зможе надати вам незамінну допомогу. Знайти наші майстерні можна в кожному районі Києва. Також пропонуємо скористатися послугою «Виклику майстра додому».

Основні несправності піко-проекторів:

– Поломка оптики;
– Відсутня картинка;
– Несправність акумулятора;
– Проектор не включається;
– Вихід з ладу роз’ємів;
– Шум при роботі;
– Некоректна робота програмного забезпечення.

Якщо ви помітили не коректну роботу піко-проектора, не слід пробувати самостійно привести його в робочий стан. Для цього необхідно мати знання і спеціальні інструменти, за відсутності одного з цих компонентів ви можете тільки нашкодити техніці.

Послуги, які ми надаємо:

– Ремонт і зміна акумулятора;
– Чищення проектора від різних забруднень;
– Відновлення працездатності електронної частини приладу;
– Лагодження плати;
– Налаштування програмного забезпечення та багато іншого.

Майстри нашого центру регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, що дозволяємо їм володіти відповідними знаннями та навичками навіть при роботі з технікою нового покоління. Наші майстерні мають найнеобхіднішу і сучасне оснащення, це дає можливість проводити роботи оперативно і на вищому рівні.

Перш ніж приступити до ліквідації дефекту, майстер проведе технічну діагностику, що дозволить йому швидко і точно визначити причину непрацездатності пристрою. Погодивши з клієнтом ціну, фахівець приступає до виконання всіх необхідних процедур. По завершенню обов’язково на руки видається робочий пристрій і чек з гарантією якості.

Ціна буде залежати від ступеня пошкодження і вартості деталі у випадку необхідної заміни. Ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*