Ремонт пилососів Moulinex

remont-pilesosov-moulinex“Мій-сервіс” здійснює якісний ремонт пилососів Moulinex для сухого прибирання, а також і ремонт миючих пилососів Moulinex. Нашою особливістю є доступні ціни, оперативність і виконання робіт будь-якої складності як в стаціонарі, так і вдома. Адресний виїзд майстра дозволить вам заощадити свій час, який довелося б витратити на доставку пилососа в майстерню, а також ви зможете контролювати весь процес.

Скористатися послугами майстрів слід в таких випадках:

– При довільному включенні або виключенні пилососа. Це може проявляється у випадку стрибків напруги, коли спрацьовує термо-вимикач, а також можливі і більш серйозні дефекти.
– Пилосос не реагує ні на одну з команд. Слід перевірити справність розетки, якщо все в порядку необхідна допомога фахівця.
– Чути сторонні шуми і зайва вібрація пристрою. Найімовірніше причиною послужило зношування підшипників.
– Неприємний запах при роботі пилососа. Рекомендується провести профілактичні заходи, якщо не допомогло, тоді варто звернути увагу на обмотку мотора.
– З кожним разом втрачається потужність всмоктування. Причиною може стати вихід з ладу реле або мотора.

Не в якому разі не намагайтеся привести техніку в робочий стан самостійно, через брак навичок, знань і відповідних інструментів ви можете тільки нашкодити. Наші фахівці допоможуть швидко і якісно відремонтувати миючий пилосос Moulinex, пилосос для сухого прибирання і інші різновиди модельного ряду.

Причинами виникнення серйозних дефектів можуть стати:

– Недбале поводження з пилососом;
– Знос деталей з часом;
– Проникнення у всередину рідини;
– Пошкодження механічного характеру (удари, падіння);
– Перепади в електромережах;
– Несвоєчасне проведення профілактики (очищення, зміни фільтрів, мастила) і багато іншого.

Щоб уникнути серйозних поломок слід добре вивчити інструкцію і дотримуватися простих правил технічної експлуатації. При виникненні найменших ознак дефекту відразу ж звернеться до професіоналів. Завдяки спеціалізованому обладнанню, досвіду і навичкам наші співробітники оперативно і якісно впораються з поломками будь-якої складності. При необхідності зміни комплектуючих ми не змусимо вас довго чекати, бо маємо склад з оригінальними запчастинами від виробника.
“Мій-сервіс” проводить ремонт пилососів Мулінекс в Києві. Адреси наших майстерень з ремонту пилососів Moulinex ви може подивитися в розділі «Контакти».

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис