Без категорії

Ремонт пилососів Kirby

Zemanta Related Posts ThumbnailПилосос – це пристрій без якого при прибиранні будинку не обходиться жодна господиня. Якщо в роботі пилососа ви помітили які-небудь зміни, тоді необхідно вдатися до допомоги професіоналів. “Мій-сервіс” надає своїм клієнтам якісне обслуговування та ремонт пилососів Кірбі в Києві. Наші співробітники – це висококваліфіковані майстри, які готові надати якісне, уважне та оперативне обслуговування.

Спектр послуг:

– Профілактичні заходи (чищення, змащування);
– Повна діагностика, яка дасть можливість точно визначити причину поломки;
– Заміна щіток, підшипників, фільтрів, прокладок;
– Прочищення електродвигуна;
– Зміна ременя, втулок і багато іншого.

Для того щоб замовити послуги наших фахівців ви можете привезти пилосос в одну з філій, які є в багатьох районах Києва. Також є можливість кур’єрської доставки техніки і послуга виклику майстер на будинок. Для цього залиште заявку на сайті або замовте зворотний дзвінок, і ми неодмінно з вами зв’яжемося.

Поломки, які можливі при експлуатації пилососів Кірбі:

– Погана всмоктуваність забруднень;
– Довільне відключення;
– Чути сильний шум і неприємний запах;
– Пилосос не реагує ні на одну з команд.

Не варто намагатися самостійно відремонтувати пилосос Кірбі. Для цього необхідні відповідні знання та навички, а також не обійтися без наявності спеціального обладнання та інструментів.

Ремонт пилососа Кірбі

Перед тим, як приступити до роботи майстер проводить повну технічну перевірку пилососа. Виявивши причину несправності оголошує вартість роботи. Після його підтвердження приступає до усунення дефекту. У разі заміни деталей на їх місце ми встановлюємо тільки фірмові комплектуючі від виробника. По закінченню всіх необхідних робіт майстер виконує тестування пилососа і виписує гарантійний чек.

Скориставшись послугами сервіс центру з ремонту Кірбі, ваш пристрій прослужить вам ще довгі роки.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*