Ремонт пилососів Karcher

remont-pilesosov-karcherПилосос Karcher – це гідний помічник в кожному будинку. Він володіє великою потужністю і безліччю різноманітних функцій. Але не що не вічне, і пилосос фірми Karcher також може вийти з ладу. “Мій-сервіс” має більше восьми років досвіду у сфері надання послуг з діагностики, профілактики та ремонту пилососів. Наші фахівці без особливих зусиль допоможуть вам відремонтувати пилосос Karcher в стислі терміни.

Причинами несправностей пилососів Karcher можуть послужити:

– Несвоєчасна очистка та змащування пристрої;
– Перепади напруги в електромережах;
– Проникнення у всередину рідини;
– Недбале поводження з технікою;
– Знос деталей з часом.

Дотримуючись простих правил технічної експлуатації можна продовжити термін служби пилососа і не допустити серйозних дефектів. Ми проводимо ремонт пилососа Karcher в Києві, також приймаємо замовлення на здійснення ремонту на дому або в офісі. Ремонт пилососів Karcher краще довірити професіоналам.

Ряд надаваних послуг з ремонту пилососів Karcher:

– Ремонт двигуна і турбіни;
– Профілактичні заходи (чищення, змащування);
– Зміна вилки і дроти живлення;
– Відновлення перемикачів і кнопок;
– Заміна фільтрів, шланга;
– Ремонт блоку живлення;
– Зміна щіток і обмотки двигуна і багато іншого.

Ми не рекомендуємо здійснювати ремонт пилососів самостійно, оскільки це може забрати у вас ще більше часу, коштів і остаточно вивести його з робочого стану. У нашому сервісному центрі працюють тільки професіонали.

Переваги СЦ “Мій-сервіс”

Для швидкого і точного виявлення причини поломки майстер безкоштовно проводить повну технічну діагностику. Якщо у вас немає часу або можливості доставити пристрій до нас ви можете скористатися послугою кур’єра або викликати майстра додому, що дозволить контролювати весь процес роботи фахівця. Наявність оригінальних запчастин від виробника, повного технічного оснащення майстерень, висока кваліфікація та навички співробітників все це дозволяє оперативно проводити ремонт і гарантувати якість роботи.

“Мій-сервіс” – це кращий сервіс по ремонту Karcher не тільки в Києві, а й по Україні.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис