Ремонт пилососів Elenberg

remont-pilesosov-elenbergПриродним бажанням кожної людини є наявність якісної техніки, яка прослужить йому довгі роки без поломок. Пилосос значно полегшує процес прибирання кожної господині і в разі його поломки виникає потреба в його термінового ремонту. “Мій-сервіс” здійснює професійний ремонт пилососа Elenberg. Це є одним з основних напрямків діяльності нашого сервісного центру.

Наш сервіс по ремонту пилососів Elenberg надає наступний ряд усоуг:

– Заміна та ремонт електродвигуна;
– Лагодження вилки і шнура живлення;
– Ремонт і заміна перемикачів і кнопок;
– Відновлення деталей корпусу;
– Заміна пилового мішка, фільтрів, ущільнювальних гумок, в таких випадках ми використовуємо тільки оригінальні запчастини від виробника;
– Профілактичні заходи;
– Повна технічна діагностика і багато іншого.

Безліч чинників може вплинути на виникнення непередбачених дефектів: пошкодження при падінні і ударах, знос комплектуючих з часом, недотримання елементарних правил технічної експлуатації. У таких випадках необхідно звернутися до професіоналів, які допоможуть в найкоротші терміни відремонтувати пилосос Elenberg.

Ознаки несправностей пилососа:

– При підключенні до сери і натисканні кнопки «Пуск» пристрій не реагує і не включається. Можливе пошкодження проводу або вилки, а також перегорання запобіжника.
– Мимовільне відключення пристрою. Причиною цього може бути термо-вимикач, який спрацьовує щоб не допустити більш серйозних ушкоджень.
– Погана всмоктуваність повітря. У такому випадку необхідно перевірити пиловий мішок, який може бути занадто переповнений або ж може бути зламаний перемикач потужності.
– Сильна вібрація і гул при роботі. Цьому може послужити знос підшипників або вузла мотора.
– Виходить неприємний запах. Слід перевірити мішок, якщо ж він порожній тоді причина криється в обмотці електродвигуна.

СЦ “Мій-сервіс” виконує ремонт пилососів Elenberg в Києві, а також возможет виїзд майстра додому по місту та області. Наші майстерні оснащені спеціалізованим обладнанням та інструментами. Співробітники регулярно підвищують свою кваліфікацію і мають достатньо навичок і досвіду для усунення поломок різної складності. Все це дає можливість гарантувати кожному клієнту високу якість надаваних послуг.

Ми завжди готові прийти на допомогу і провести ремонт пилососів Elenberg та інших марок якісно і оперативно.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис