Ремонт пилососів Delphin

remont-pilesosov-delphinПилосос дуже зручна і корисна річ нашого часу і сучасна господиня практично не обходиться без його допомоги під час прибирання, особливо у великих будинках. Наш сервісний центру виконує ремонт пилососів дельфін у Києві та області. Наша робота полягає в наданні грамотного, кваліфікованого та оперативного ремонту пристрою.

В разі того, якщо у вас закінчилася гарантія, а пилосос потребує профілактики або ремонті, не біда. “Мій-сервіс” здійснює післягарантійний сервіс по ремонту Delphin, а також безліч інших послуг. Знайти нас можна в будь-якому районі міста Києва, а також є можливість викликати майстра додому по місту та області.

Причини можливих несправностей:

– Недотримання правил технічної експлуатації;
– Недбале поводження з технікою;
– Несвоєчасне проведення профілактичних робіт (очищення мішка, зміни фільтрів);
– Пошкодження механічного характеру;
– Проникнення у всередину вологи;
– Перепади напруги в електромережах;
– Знос деталей з часом.

Регулярне проведення профілактичних заходів дозволять вам на довгі роки продовжити термін служби пилососа. Якщо все ж поломка сталася не намагайтеся відремонтувати пилосос Delphin самостійно. Його ремонт краще довірити досвідченим майстрам. Наявність спеціалізованого обладнання і склад з оригінальними запчастинами дають можливість здійснювати ремонтні та інші роботи швидко і якісно

Ремонт пилососа Delphin

Перш ніж приступити до ремонту, майстер проводить повну технічну діагностику пристрої, що дасть можливість точно і швидко визначити причину виходу з ладу. Виявивши дефект і оцінивши ситуацію, майстер оголошує вартість ремонту. Вона залежить від моделі, ступеня пошкодження і необхідності зміни комплектуючих. Після згоди клієнта фахівець приступає до усунення несправності. Заключним дією є тестування пилососа і виписка гарантійного чека.

Для того щоб скористатися нашими послугами ви можете доставити техніку до нас самостійно, вдатися до допомоги кур’єра або викликати майстра додому. Ми не залишимо без уваги жодного нашого клієнта.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис