Ремонт пилососа Vitek

remont-pilesosov-vitekНа ринку представлена ​​велика безліч моделей пилососів фірми Vitek. Вони підкорюють споживачів надійністю, високою якістю збірки, технологічністю, невибагливістю і доступними цінами. Але все ж пилососи витек, як і будь одного техніка можуть зламатися. В незалежності від ступеня і причини поломки необхідно довірити ремонт пилососа Vitek професіоналові.

“Мій-сервіс” – це кращий сервісний центр з ремонту пилососів Vitek. У нас працюють тільки кваліфіковані співробітники, а майстерні оснащені спеціалізованим обладнанням. Все це дає нам можливість виконати профілактику, діагностику та ремонт оперативно і в стислі терміни.

Основні несправності, з якими ви можете зіткнутися в процесі експлуатації пилососа Vitek:

– Поломка електродвигуна;
– Вихід з ладу турбіни;
– Знос щіток, підшипників, ущільнювальних гумок;
– Пошкодження блоку управління;
– Несправність шланга.

Не намагайтеся самостійно відремонтувати пилосос Vitek, так як це може ще більше погіршити ситуацію. Наші майстри регулярно підвищують свою кваліфікацію і мають достатньо досвіду, щоб добротно і швидко привести ваш пристрій в робочий стан.

Поради експертів

Щоб не допустити виникнення серйозних несправностей необхідно: використовувати тільки очищену воду (якщо це миючий пилосос); своєчасно проводити очищення пилового мішка, фільтрів та інші профілактичні заходи; не допускати падінь, ударів, проникнення рідини і перегріву пилососа; дотримуватися елементарних правил технічної експлуатації.

Переваги замовлення послуг у нас

СЦ “Мій-сервіс” здійснює ремонт пилососів Vitek в Києві. У випадку якщо у вас немає часу або можливості доставити пилосос ви можете скористатися послугами кур’єра або викликати майстра додому по місту та області. Майстри безкоштовно проведуть повну технічну діагностику пристрої і нададуть кваліфіковану консультацію. Також ми маємо прямий доступ до складу з оригінальними запчастинами.

Співвідношення ціни / якості вас приємно здивують. Тільки після оголошення вартості ремонту і вашого підтвердження майстер приступає до ліквідації дефектів. По закінченню всіх робіт фахівець виписує гарантійний чек.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис