Без категорії

Ремонт пилососа Thomas

Zemanta Related Posts ThumbnailНімецькі пилососи Thomas заслужили репутацію надійних і потужних приладів. Ці пристрої впораються навіть з самою трудомістким завданням. Завдяки своїм об’ємним пилозбірника їх широко використовують не тільки в будинках і квартирах, але також в майстернях, гаражах і промислових приміщеннях. Найбільш популярні такі різновиди пилососів Thomas: миючі, парові, мають аквафільтр і універсальні. Однак, навіть незважаючи на бездоганну репутацію та високу якість, пилососи Thomas, як і будь-яка інша техніка, з часом теж зношуються і можуть вийти з ладу.

Серед найбільш поширених причин поломки, можна виділити:

– Недотримання правил експлуатації, приписаних виробником;
– Різкі перепади напруги в мережі;
– Пошкодження механічного характеру;

У певних моделях зустрічаються свої “вразливі” місця. До одного з таких місць можна віднести кнопку включення на пилососах з аквафільтром, але з такими нюансами знайомі лише професіонали з великим досвідом роботи. Пилососи цієї марки мають достатньо складний механізм і спроби самостійно відремонтувати пристрій можуть посилити поломку і збільшити подальшу вартість ремонту, або зовсім привести прилад в непридатний стан. Краще відразу звернутися за допомогою до фахівців.

СЦ “Мій сервіс” виконує ремонт пилососа Thomas в Києві. Завдяки високому рівню кваліфікації наших співробітників, навіть найбільш непересічна поломка не викличе у нас утруднень. Робота буде зроблена якісно і в самі стислі терміни! Наші відділення знаходяться в багатьох районах міста, в розділі контакти ви можете дізнатися точні адреси, де з радістю допоможуть виконати професійний ремонт пилососів Thomas. Ви також можете оформити виклик майстра додому, в межах Київської області, просто залишивши заявку на сайті або замовивши зворотний дзвінок.

Cервис з ремонту Thomas включає в себе

– Безкоштовна діагностика і консультація у грамотних фахівців;
– Надання профілактичних робіт;
– Чистка і заміна фільтрів, пилового мішка, підшипників;
– Відновлення пошкоджень шланга і різних деталей корпусу;
– Ремонт електродвигуна;
– Відновлення плати управління і багато іншого.

Звертайтеся до нас і ви залишитеся задоволені!

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*