Без категорії

Ремонт пилососа Рhilips

Zemanta Related Posts ThumbnailКомпанія philips пропонує великий асортимент пилососів, які підкоряють своїм дизайном та високою якістю. Але і з ними може відбутися поломка. “Мій-сервіс” здійснює якісний ремонт пилососів philips в Києві. Наші майстерні ви можете знайти в кожному районі міста, а також у кожного клієнта є можливість скористатися ремонтом пилососа philips на дому. Ми надаємо широкий спектр послуг і гарантуємо високу якість роботи.

Спектр послуг:

– Повна діагностика;
– Зміна фільтрів, прокладок, щіток;
– Заміна або змащення підшипників;
– Відновлення панелі управління;
– Реставрація частин корпусу;
– Відновлення роботи двигуна;
– Ремонт електричної частини пристрої та багато іншого.

Вибравши наших майстрів ви ні на мить не пошкодуєте. Співробітники СЦ “Мій-сервіс” регулярно проходять курси з підвищення кваліфікації, мають багаторічний досвід роботи в даній сфері. Вони допоможуть вам відремонтувати пилосос Філіпс максимально швидко і якісно. Все це завдяки доступу до оригінальних запчастинах і спеціалізованому оснащенню майстерень.

Порядок здійснення ремонту пилососів филипс:

– Ви можете залишити заявку на сайті або самостійно доставити пилосос в одну з філій нашого сервіс центру з ремонту пилососів филипс, які є в кожному районі Києва.
– Після повної технічної діагностики ми озвучуємо замовнику вартість ремонту.
– Отримавши від клієнта позитивну відповідь, майстер приступає до усунення дефекту.
– По завершенню ремонтних робіт проводиться тестування пристрою.
– Остаточним етапом є виписка гарантійного чека.

“Мій-сервіс” – це кращий у своїй справі сервісний центр з ремонту пилососів philips не тільки в Києві, але і в Україні. Залишайте заявки, і ми неодмінно з вами зв’яжемося.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*