Без категорії

Ремонт пилососа Еlectrolux

remont-pulesosov-elektroluxПилососи electrolux зарекомендували себе досить добре і користуються популярністю у споживачів. У разі будь-яких неполадок ви можете звернеться в сервіс по ремонту пилососів електролюкс. Наші майстри здійснюють ремонт пилососів electrolux в Києві. Якщо у вас немає такої можливості або часу доставити пристрій до нас, тоді ви можете скористатися послугами кур’єра або викликати майстра додому по місту та області.

Несправності, при яких необхідний сервісний ремонт пилососа electrolux:

– Погана всмоктуваність при тому, що регулятор потужності викручений на максимум;
– При роботі виходить неприємний запах;
– Став працювати занадто голосно і з’явилися сильні вібрації;
– Не реагує ні на одну з команд.

Не варто самостійно ремонтувати техніку, так як це може призвести до непередбачених наслідків. Завжди слід довіряти справу професіоналу. Майстри СЦ “Мій-сервіс” допоможуть відремонтувати пилосос електролюкс якісно і в максимально стислі терміни.

Переваги нашого сервісного центру:

– Наявність спеціалізованого обладнання та інструментів;
– Висока кваліфікація і багаторічний досвід співробітників;
– Безкоштовна технічна діагностика і консультація;
– Прийнятна цінова політика;
– Доступ до складу з оригінальними запчастинами;
– Виїзд майстра додому;
– Надання гарантії якості.

Щоб уникнути серйозних проблем з технікою слід регулярно проводити очищення, мастило і зміну необхідних комплектуючих, не допускати проникнення у всередину вологи, а також дотримуватися простих правил технічної експлуатації. Наші фахівці завдяки навичкам і отриманим знанням справлять весь спектр послуг на найвищому рівні.

Обслуговування

Перш ніж приступити до роботи майстер проводить повну діагностику пилососа, це дасть можливість точно і швидко встановити причину поломки. Тільки після узгодження вартості ремонту майстер приступає до усунення дефекту. Потім проводить тестування пилососа і виписує клієнту гарантійний чек.

Ми не залишимо без уваги жодного клієнта і до кожного знайдемо індивідуальний підхід. У разі виникнення будь-яких питань ви можете замовити зворотний дзвінок, і ми неодмінно зв’яжемося з вами.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*