Ремонт пилососа Bork

remont-pilesosov-borkВідмінною рисою пилососів марки Bork є висока якість техніки і цікавий дизайн. Але навіть сама надійна техніка не застрахована від поломок. Для повернення пристрою нормальної працездатності слід вдатися послуг спеціалізованого сервісного центру, який здійснить ремонт пилососа Bork в Києві. Також у центрі “Мій-сервіс” ви можете скористатися послугою виклику майстра додому. Дана послуга допоможе заощадити ваш час, а також дозволить контролювати весь процес роботи майстра.

Поломки, при яких не обійтися без допомоги професіоналів:

– Пилосос включається, але при установки максимальної потужності працює дуже слабо і погано всмоктує бруд. Проблема може критися в сильному забрудненні фільтрів, поломки перемикача потужності або платі управління.
– Пилосос під час нетривалої роботи відключається. У такому випадку можливий вихід з ладу датчика температури.
– При роботі пилососа виходить неприємний запах. Є ймовірність того, що засмічений двигун або вимагають заміни щітки мотора.
– Пилосос сильно вібрує і занадто шумить. В даному випадку найвірогідніше стався знос підшипників, потрібна зміна електромотора.
– Пилосос не реагує ні на одну команду. Можлива поломка проводу або вилки живлення, а також перегорання запобіжника.

Не рекомендується проводити самостійний ремонт пилососів Bork, оскільки це може призвести до непередбачених наслідків. Дії з проведення профілактичних робіт, діагностиці та ремонту необхідно довірити кваліфікованим майстрам. При наявності спеціалізованого обладнання, знань і навичок фахівці СЦ “Мій-сервіс” оперативно знайдуть причину поломки і ліквідують її в найкоротші терміни.

Порядок обслуговування

Високоякісний ремонт пилососів Bork наші співробітники здійснюють тільки після повної технічної діагностики пристрою, використовуючи при цьому новітнє обладнання та інструменти. У разі необхідної зміни вийшли з ладу деталей на їх місце майстер встановлює оригінальні запчастини від фірми-виробника. Озвучивши і погодивши вартість ремонту з клієнтом, фахівець приступає до усунення поломки. По закінченню роботи проводиться тестування техніки і виписується гарантійний чек.

“Мій-сервіс” здійснює ремонт як в стаціонарі, так і вдома по Києву і області. Також ми здійснюємо ремонт автомобільних пилососів Bork.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис