Ремонт підлогових кондиціонерів

Zemanta Related Posts ThumbnailУ більшості випадків підлогові кондиціонери ставлять там, де немає можливості встановити настінний. Поломки цієї техніки найчастіше пов’язані з недотримання правил технічної експлуатації та несвоєчасним проведення профілактичних робіт. У разі виникнення найменших дефектів в роботі необхідно звернеться в спеціалізований сервіс центр з ремонту підлогових кондиціонерів.

“Мій-сервіс” спеціалізується на виконанні ремонту підлогових кондиціонерів. Ми вже багато років надаємо на ринку свої послуги по обслуговуванню, діагностиці та ремонту кондиціонерів. Наші майстерні мають все необхідне оснащення для твори оперативного та якісного обслуговування.

Наш сервісний центр по підлогових кондиціонерів пропонує:

– Технічну діагностику пристрої;
– Профілактичні роботи з очищення заміні фільтрів, теплообмінників;
– Відновлення температурного датчика;
– Зміна конденсатора, вентилятора;
– Лагодження електроніки пристрої;
– Ремонт плати, панелі управління і багато іншого.

Не варто пробувати самостійно привести кондиціонер в робочий стан. Ми допоможемо вам відремонтувати підлоговий кондиціонер завдяки професіоналізму, досвіду і навичок співробітників.

Ремонт підлогових кондиціонерів в Києві

Для того щоб скористатися послугами фірми “Мій-сервіс” необхідно залишити заявку на сайті або самостійно доставити техніку до нас. Наші майстерні є в кожному районі міста, а виїзд майстра проводиться також і по області. Щоб точно встановити причину поломки, майстру необхідно провести повну технічну діагностику.

Співробітники не приступають до ліквідації дефекту без згоди клієнта. Отримавши схвалення, майстер усуває несправності та проводить тестування кондиціонера. По закінченню кожен клієнт отримує гарантійний чек.

У разі необхідної заміни ми використовуємо тільки якісні оригінальні комплектуючі. “Мій-сервіс” не змусить вас довго чекати, оскільки ми маємо прямий доступ до складу фірми-виробника.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис