Без категорії

Ремонт парових щіток

Zemanta Related Posts ThumbnailЦей досить компактний прилад має безліч функцій, зручний і простий у простий у користуванні. Щітка швидко нагрівається, призначена для відпарювання і чищення різних тканин і поверхонь. При неправильному, недбалому користуванні, та й з часом парова щітка може вийти з ладу. У такому випадку правильним буде звернеться за допомогою в спеціалізований сервіс центр з ремонту парових щіток.

“Мій-сервіс” допоможе відремонтувати парову щітку в стислі терміни і на вищому рівні. Ми надаємо послуги як приватним особам, а також співпрацюємо і з підприємствами. Спеціалізоване оснащення майстерень дозволяє справлятися навіть з самими серйозними пошкодженнями.

Ряд можливих несправностей парових щіток:

– Не горить світловий індикатор;
– Несправність проводу або вилки живлення;
– Відсутність подачі пари;
– Вихід з ладу кнопок і перемикачів;
– Поломка парогенератора і насоса.

Для того щоб скористатися нашими послугами ви можете: доставити пристрій в один з наших філій, які є в кожному районі Києва; викликати кур’єра по місту, для доставки техніки в стаціонар; викликати майстра додому по місту та області. Також ми приймаємо заявки з усіх регіонів України, для цього необхідно зв’язатися з нами, узгодити із співробітником всі нюанси і відправити нам несправний пристрій.

Переваги замовлення послуг в “Мій-сервіс”:

– Досвідчені і грамотні співробітники;
– Безкоштовна консультація та повна технічна діагностика;
– Спеціалізоване обладнання та інструменти;
-наявність складу з фірмовими запчастинами від виробника;
– Стиснуті строки;
– Виїзд майстра додому;
– доступні ціни;
– гарантія якості.

Ремонт парових щіток в Києві

“Мій-сервіс” – це кращий сервісний центр по паровим щеткам не тільки в Києві, а й по Україні. Наші співробітники регулярно підвищують свою кваліфікацію. Вони знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта.

У кожному окремому випадку ціна на послуги розраховується індивідуально і багато в чому залежить від марки, моделі щітки, від ступеня пошкодження і необхідності зміни комплектуючих. Більш детальну інформацію ви можете отримати за телефоном.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*