Без категорії

Ремонт парафінотопок

Zemanta Related Posts ThumbnailЗараз у багатьох косметологічних салонах прафінно-терапія дуже поширена і популярна процедура. Багато також застосовують парафінотопкі і в домашніх умовах. Їх використовують для омолодження, зволоження, відбілювання, пом’якшення шкіри обличчя, рук і ніг.

Наш сервісний центр спеціалізується на обладнанні даного виду, і допоможе вам відновити працездатність парафінотопкі. Ми маємо всі необхідні для цього інструменти. Наші співробітники володіють відповідними навичками і високою кваліфікацією, що дозволяє їм впорається з різними несправностями цього пристрою.

Можливі поломки парафінотопок:

– Самостійно відключається при нетривалій роботі;
– Парафін нагрівається занадто сильно або зовсім не розігрівається;
– Несправний регулятор температури;
– Вихід з ладу вилки або дроти живлення.

Якщо ви помітили найменші дефекти в роботі пристрою, слід звернеться за кваліфікованою допомогою наших майстрів. Ви також можете отримати безкоштовну консультацію по догляду та експлуатації парафінотопкі.

Переваги нашого сервісного центру:

– Безкоштовне проведення повної технічної діагностики, яка дає можливість точно і швидко визначити несправний елемент приладу;
– Виїзд майстра додому (по Києву і області), при цьому ви зможете самостійно контролювати весь процес роботи;
– Висока кваліфікація і багаторічний досвід співробітників;
– Повне технічне оснащення майстерні;
– Наявність фірмових запчастин від виробника;
– прийнятні ціни;
– Надання гарантії якості.

Філії майстерень ви можете знайти в кожному районі міста Києва. Більш детальну інформацію про вартість, терміни і спектрі виконуваної роботи ви можете дізнатися, замовивши зворотний дзвінок або відвідавши наш центр.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*