Без категорії

Ремонт озонатора

Zemanta Related Posts ThumbnailОзонатори входять в моду і останнім часом стали користуватися особливою популярністю у споживача. Якщо ви помітили не коректну роботу приладу, не варто пробувати самостійно ліквідувати дефект, це може погіршити роботу приладу ще більше. Наш сервісний центр надає послуги з сервісного обслуговування і лагодження озонатора. Наші співробітники мають багаторічний досвід роботи та навички щодо усунення будь-яких несправностей озонаторів.

Типові поломки при роботі озонаторів:

– Засмічення фільтрів;
– Поломка окремих перемикачів або панелі управління в цілому;
– Несправність шнура або вилки;
– Механічні пошкодження;
– Вихід з ладу дисплея.

Команда наших кваліфікованих фахівців надає якісне і оперативне усунення поломок, завдяки сертифікованому сучасному обладнанню і інструментам. Прямий доступ до фірмових запчастин від виробника дає можливість встановлювати прийнятні ціни на всі послуги.

Ми виконаємо:

– Профілактичні роботи у вигляді очищення фільтрів та інших комплектуючих;
– Зміну різних деталей;
– Безкоштовну консультацію та діагностику озонатора.

Виконання ремонтних робіт здійснюється як в майстерні, так і на дому. Ми працюємо по Києву і області, наші майстерні є в кожному районі. Залишивши заявку або замовивши зворотний дзвінок, і ми неодмінно зв’яжемося з вами.

Перед виконання основної роботи майстер справить повну технічну діагностику, це дозволить точно і оперативно з’ясувати проблему. Потім ми оголосимо вам вартість робіт і тільки після підтвердження майстер приступить до їх виконання. Перед тим як видати клієнту пристрій проводиться тестування всіх функцій приладу. На руки разом з робочим озонатором ви ще отримуєте гарантійний чек, на випадок слушні непередбачених поломок.

Хочете отримати кваліфіковане і грамотне обслуговування, тоді вам варто неодмінно звернеться до нас. Ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*