Без категорії

Ремонт об’єктива фотоапарата

Ремонт объектива фотоаппарата

 

 

Фототехніка не терпить недбалого ставлення. Причини поломки об’єктивів будь-яких фотоапаратів різні. Але найчастіше це відбувається в результаті падіння або удару, потрапляння піску або сміття в механізм шестерень, проникнення води.

Якщо ж все таки якимось чином зламався об’єктив вашого фотоапарата, ні в якому разі не намагайтеся ремонтувати його самостійно. Найчастіше такого роду поломка виражається в тому, що об’єктив не виїжджає, або об’єктив виїжджає не до кінця, видається тріск. Якщо ви спробуєте втиснути механізм або витягнути до кінця, може відбутися незворотна поломка всього пристрою, після чого всі шестерні і шлейфи буде необхідно міняти на нові. Такого роду робота коштує набагато дорожче ніж просто налагодження та настройка механізму. Також «насильницьке» виправлення «клину» об’єктиві може привести до виходу з ладу системи ультразвукового двигуна, який відповідає за подачу зусилля для виїзду об’єктива. У такому випадку вам потрібно заміна даного елемента, що також варто істотних грошей.

У разі самостійного ремонту фотоапарата, також часто можна забруднити лінзи, або занести пил в об’єктив, що призведе до погіршення якості фотографій. Часто для того щоб зробити чистку об’єктива, необхідно повністю розібрати фотоапарат, що займає значний час майстра.

Особливі складності з ремонту виникають із дзеркальною технікою. Для його ремонту потрібно спеціальне обладнання та висока кваліфікація майстра, щоб після ремонту між лінзами не залишилося зазорів і плям. Найменша неакуратність – і про різкість наведення фокусу можна забути.

Підсумуємо: у жодному разі не можна упускати, ударяти, мочити фотоапарат, уникати прямого контакту з брудом і піском. Щоб фотоапарат прослужив довгі роки, звертайтеся з ним акуратно. Якщо все ж трапилася якась поломка – відразу ж звертайтеся в сервісний центр з ремонту фототехніки. Професіонали допоможуть вам з вашою проблемою і усунуть будь-яку несправність.

Нижче пропоную подивитися коротке відео про те, як відбувається ремонт об’єктива:

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*