Без категорії

Ремонт Nokia Lumia

Ремонт nokia lumia

Наш сервісний центр ремонтує мобільні телефони Nokia Lumia та інших серій , в тому числі і старі моделі . Так само ремонтуємо телефони фірми Samsung , LG , Sony , Apple iPhone , HTC та інші.

Телефони фірми Нокіа завжди відрізнялися своєю надійністю , але як і будь-яка техніка , вони схильні до поломок . Основні скарги клієнтів на працездатність телефону такі :

  • Не працює дисплей у телефоні , тріснув сенсор , як правило такі проблеми виникають у випадках механічного впливу на телефон (удар або падіння ) . У цьому випадку буде потрібно заміна сенсора ( скла) або всього модуля.
  • Телефон не бачить сім-карту , зламаний картоприемник . При такій несправності потрібно заміна слота для сім-карти.
  • Не працюють роз’єми , роз’єм зарядного пристрою , USB роз’єм , навушників. Потрібно заміна роз’ємів.
  • Мобільний телефон не підключається до мережі інтернет. Потрібно заміна модуля WI – FI або програмного забезпечення.
  • При розмові не чути співрозмовника або хто телефонує. Потрібно заміна мікрофону або динаміка .
  • На знімках з’являються плями або смуги. Потрібно заміна камери телефону .
  • Ваш телефон не заряджається або дуже швидко розряджається . Потрібно заміна контролера харчування , гнізда зарядного пристрою або акб .
  • У телефоні не працює частина кнопок. Потрібно заміна непрацюючої кнопки або шлейфа.
  • Телефон не вмикається. У цьому випадку буде потрібно діагностика телефону. Причиною такої несправності найчастіше є потрапляння вологи або механічний вплив на телефон.

Ще однією частою проблемою , з якою до нас звертаються власники телефонів Nokia Lumia – це не коректна робота програмного забезпечення. У такому випадку , телефон потрібно буде перепрошити . У нашій майстерні це процедуру зроблять швидко і за помірною вартістю .

При виникненні будь-яких проблем з телефоном Нокіа Луміа , ми рекомендуємо звертатися наш в сервісний центр . Діагностика відбувається за допомогою спеціального діагностичного обладнання . Після чого майстри можуть сказати , що несправне в телефоні і скільки коштуватиме ремонт. Ремонтні послуги надаються швидко і максимально якісно . У нашій майстерні є власний склад запчастин і комплектуючих , що дозволяє значно знизити вартість ремонтних робіт і термін виконання ремонтних робіт. Ми надамо гарантію на всі вироблені роботи і замінені запчастини . Звертайтеся , будемо раді допомогти.

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*