Без категорії

Ремонт німецьких кавоварок

Zemanta Related Posts Thumbnail

Компанія “Мій-сервіс” надає професійні послуги у сфері ремонту, обслуговування та профілактики кавоварок відомий німецьких брендів, незалежно від складності їх конструкції. У розпорядженні нашого авторизованого сервісного центру знаходиться величезний асортимент оригінальних запчастин і коштів для обслуговування кавовій техніки.
Сучасні німецькі кавоварки, є складною технікою, в якій використовуються електронні мікросхеми, механічні рушійні компоненти і гідравлічна система для своєчасної подачі нагрітої води. Всі механізми повинні взаємодіяти скоординовано і точно, інакше це призведе до погіршення смакових якостей кави, або до повного виходу з ладу пристрою. Ремонт техніки подібного класу, необхідно довіряти виключно вузькоспеціалізованим професіоналом зі знанням своєї справи.
“Симптоми” вказують на наявність несправності:
– Кава стало подаватися холодним;
– Погіршилися смакові якості напою;
– Підвищився рівень шумів;
– Знизився натиск подачі кави;
– Вихід з ладу окремих функцій приладу.
Помітивши некоректну роботу вашої кавової машини, слід оповістити всіх людей, що використовують пристрій про наявність несправності, в цілях безпеки і щоб уникнути посилювання поломки приладу. Потім необхідно для усунення поломки звернеться до послуг фахівця в цій сфері. Не варто самостійно намагатися відремонтувати пристрій, це може призвести до повного виходу з ладу його компонентів і значно ускладнити подальший ремонт.
Переваги СЦ “Мій-сервіс”:

– Безкоштовна консультація та діагностика;
– доступні ціни;
– Величезний набір оригінальних комплектуючих;
– Стислі терміни виконання робіт;
– Великий досвід і високий рівень кваліфікації наших співробітників.

Співробітники компанії “Мій-сервіс”, є експертами в ремонті кавовій техніки, вони відмінно розбираються в пристрої кавоварок, точно знають, як відкоригувати і налаштувати роботу пристрою так, щоб воно працювало правильно і служило довгі роки, радуючи своїх власників вишуканим смаком кавових напоїв. На всі виконані ремонтні роботи надається гарантійне обслуговування.

У нас ви можете викликати майстра додому для проведення діагностики, обслуговування, ремонту і чищення від накипу вашої кавомашини, в межах м.Києва та Київської області. Проте усунення складних несправностей і капітальний ремонт пристрою, краще проводити безпосередньо в одному з наших сервісних центрів.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*