Без категорії

Ремонт настільних ламп

Zemanta Related Posts ThumbnailГарне освітлення необхідно нам завжди, де б ми не знаходилися, на роботі, в магазині, ввечері на вулиці чи вдома. Важливою перевагою настільної лампи є її транспортабельність. Жоден будинок або офіс не обходиться без цього пристосування.

Наш сервісний центр надає свої послуги з проведення сервісного обслуговування і ремонту настільних ламп. При виникненні будь-якої несправності не поспішайте купувати новий світильник. Наші фахівці нададуть вам незамінну допомогу у відновленні повної працездатності настільної лампи.

Ми проводимо наступний ряд процедур:

– Відновлення, повну або часткову зміну проводки;
– Ремонт вимикача;
– Зміна патрона;
– Відновлення блоку управління;
– Лагодження або зміна трансформатора та ін.

Весь спектр надаваних послуг наші майстри виконають на високому рівні і не змусять вас довго чекати. В ході своєї роботи майстер проведе діагностику лампи, для точного з’ясування несправного компонента. Після оголошення вартості та отримання вашої згоди приступить до усунення дефекту і в разі необхідності замінить вийшла з ладу деталь на нову оригінальну.

Ми здійснюємо ряд цих та багатьох інших послуг безпосередньо в майстерні. Якщо ж у вас немає можливості або часу доставити лампу самостійно, майстер виїде додому або в офіс, у вказаний в заявці час і місце.

Також ми приймаємо в ремонт: енергозберігаючі лампи, люмінесцентні, світлодіодні і багато інших. Співвідношення ціни і якості вас приємно здивують.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*