Без категорії

Ремонт м’ясорубок Мoulinex

Zemanta Related Posts ThumbnailРізноманітність представлених на ринку м’ясорубок просто вражає. Виробник м’ясорубок Moulinex намагається підкорити покупця в першу чергу надійністю і якістю. Дбайливе поводження і дотримання всіх правил по догляду та експлуатації дозволять вам уникнути серйозних поломок. Але трапляється всяке, і не одна господиня не буде задоволена виходом з ладу цього приладу.

Якщо ваша м’ясорубка Moulinex все ж вийшла з ладу наш сервісний центру допоможе повернути її в робочий стан. Досвід і відповідні навички наших фахівців дозволять їм впорається з цією проблемою якісно і в максимально стислі терміни. Майстерні є в кожному районі Києва, вони оснащені сучасним обладнанням і всіма необхідними інструментами.
При експлуатації можливі наступні поломки:
– Пошкодження проводу та вилки;

– Пониження потужності двигуна;

– Вихід з ладу кнопок, регуляторів і перемикачів;

– Механічні пошкодження при ударах і падіннях;

– Поломка мотора.
Слід дотримуватися рекомендацій, описаних в інструкції і не в якому разі не намагатися справити самостійний ремонт. Оскільки це може нашкодити як техніці, так і вам.
Ми надаємо наступний спектр послуг:
– Зміна комплектуючих;

– Проведення профілактичних дій (змащення, очищення);

– Зміна пускача, щіток, запобіжника;

– Зміна підшипників;

– Зміна та ремонт двигуна і багато іншого.
При заміні пошкоджених деталей ми використовуємо оригінальні комплектуючі від фірми-виробника. Для зручності наших клієнтів майстер може виїхати до вас додому в зручний для вас час для здійснення ремонту.
Щоб точно визначити ступінь і причину не робітника стану м’ясорубки ми виконуємо повну діагностику пристрою. Після цього озвучуємо клієнту вартість роботи і після підтвердження приступаємо у ліквідації дефекту. У завершенні майстер видає гарантійний чек.
Також на ремонт ми приймаємо м’ясорубки інших відомих марок: Kenwood, Saturn, Braun, Bosch та ін.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*