Без категорії

Ремонт м’ясорубок Kenwood

remont-mjasorubki-kenwoodСучасні м’ясорубки Kenwood багатофункціональні, надійні, якісні і мають різний дизайн. Для господарок це незамінний помічник на кухні. Чим складніше влаштована м’ясорубка, тим більше вірогідності її поломки і тим складніше її ремонт.

Наш сервісний центр допоможе повернути вашій м’ясорубці Kenwood працездатність. Ми виконаємо кваліфікований ремонт в стислі терміни, якісно і за доступними цінами, завдяки великому досвіду наших фахівців. Знайти наші майстерні можна в будь-якому районі Києва.
Популярні поломки м’ясорубок Kenwood:
– Пошкодження вилки і дроти живлення;

– Знос деталей з часом;

– Потужність двигуна з кожним разом все менше;

-ушкодження корпусу при ударах і падінні;

– Несвоєчасна реакція мотора при натисканні кнопки старту.
Уникнути серйозних поломок вам допоможе регулярне проведення профілактичних робіт і дотримання правил технічної експлуатації. При відсутності відповідних знань та інструментів, ми не рекомендуємо намагатися самостійно відремонтувати м’ясорубку. Якщо у вас немає можливості або часу привести м’ясорубку Kenwood до нас, ви можете викликати майстра додому.
Звернувшись до нас ви отримаєте наступний ряд переваг:
– Безкоштовну консультацію та повну технічну діагностику техніки;

– Наша команда націлена на позитивний результат;

– Виїзд майстра додому;

– Наявність прямого доступу до складу оригінальних запчастин;

– Сучасне новітнє обладнання;

– Професіоналізм майстрів;

– прийнятні ціни;

– Гарантія якості на весь спектр послуг.
Для того щоб скористатися нашими послугами достатньо залишити заявку або замовити зворотний дзвінок на сайті, і ми неодмінно зв’яжемося з вами. Наші співробітники знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта. Будемо раді надати вам незамінну допомогу.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*