Без категорії

Ремонт м’ясорубки Braun

Zemanta Related Posts ThumbnailВиробник м’ясорубок Braun при спорудженні даного приладу використовують самі вищі стандарти якості. Вони підкорюють споживача своєю функціональністю, надійністю і сучасним дизайном. Але жодна сучасна техніка не застрахована від поломок.

Наш сервісний центр здійснює обслуговування та ремонт м’ясорубок Braun на вищому рівні, оскільки майстерні обладнані всіма необхідними інструментами. Для того щоб скористатися нашими послугами відвідаєте нашу майстерню в будь-якому районі Києва або викликати майстра додому.

Поломки м’ясорубок Braun:
– Вихід з ладу запобіжника;
– Знос комплектуючих з часом (ножів, шестернею);
– Механічні пошкодження корпусу;
– Несправність вилки або перегоряння дроти.
При зносі або виходь однієї з деталей м’ясорубки слід звернеться за кваліфікованою допомогою досвідчених фахівців. Наші майстри регулярно підвищують свою кваліфікацію, що надає можливість усунути поломку в найкоротші терміни. При необхідної заміні що вийшли з ладу комплектуючих на їх місце ми встановимо оригінальні запчастини від фірми-виробника. Минаючи посередників, ми встановлюємо на послуги прийнятні ціни.
Поради від фахівців з догляду та експлуатації м’ясорубок Braun:
– Робите регулярну заточку ножа;
– Закладайте продукти невеликими порціями, щоб уникнути великого навантаження на мотор;
– В разі перевантаження м’ясорубки варто негайно її відключити, щоб не допустити серйозних пошкоджень;
– Дотримуйтесь правил технічної експлуатації;
– Мийте деталі під проточною водою, а не в посудомийній машині;
– Стежте за тим, щоб при митті на двигун не потрапила волога;
– Не варто самостійно ремонтувати м’ясорубку.
Перед початком роботи, для того щоб точно визначити вийшов з ладу елемент м’ясорубки Braun майстер безкоштовно проведе технічну діагностику. Скориставшись послугою «Виклик майстра додому», ви можете самі контролювати весь процес роботи. По завершенню майстер перевірить повну працездатність всіх наявних функцій техніки і випише гарантійний чек.
Ми покладаємо на себе всю відповідальність за якістю і швидкості виконання сервісу. Жоден клієнт не залишиться без уваги.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*