Без категорії

Ремонт моніторів Syncmaster

Zemanta Related Posts ThumbnailУ 90% випадків монітори syncmaster підлягають відновленню. Кваліфіковані майстри нашого сервісного центру допоможуть вам привести в робочий стан монітор syncmaster як в стаціонарі, так і вдома. Це дасть вам можливість особисто контролювати весь процес. У нас на складі завжди в наявності є всі необхідні фірмові запасні деталі. Ми здійснюємо виїзд як по Києву, так і по області.

Типові поломки моніторів syncmaster:
– Мерехтить зображення або індикатор живлення;

– Несправність блоку живлення;

– Мимовільне відключення після нетривалої роботи;

– Монітор не включається;

– Вихід з ладу плати;

– Поломка конденсаторів;

– Поломка інвертора;

– Несправність шлейфу.
Для точного визначення місця поломки майстер проведе повну технічну діагностику, після чого озвучить вам вартість ремонту, і тільки після підтвердження приступить до усунення дефекту.
Причини, які можуть вивести з ладу монітор:
– Скачки напруги в електромережах;

– Пошкодження механічного характеру;

– Не вірно підключення;

– Перегрів монітора;

– Проникнення різного роду забруднень і рідини.
Ми здійснюємо обслуговування та ремонт на вищому рівні. Наші майстри приведуть в робочий стан монітор оперативно, якісно і за доступною ціною. Вам необхідно лише зайти на наш сайт залишити заявку або замовити зворотний дзвінок і найближчим часом ми зв’яжемося з вами для узгодження місця і часу проведення ремонту.
Відновлення та ремонт ми виробляємо за допомогою сучасного новітнього обладнання з використанням оригінальних комплектуючих, що дозволяє нам по закінченню робіт видавати гарантійний чек. Після проведення ремонту нашими фахівцями ваш монітор прослужить ще довгий час.
Звернувшись до нас, ви отримаєте висококваліфіковану та оперативну допомогу.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*