Без категорії

Ремонт моніторів Samsung

Zemanta Related Posts ThumbnailНадійність моніторів Samsung підкорила багатьох, але жодна техніка не буде служити вам вічно.

Наш сервісний центру надає кваліфікований та оперативний ремонт і сервісне обслуговування моніторів даного бренду.
Типові поломки моніторів Samsung:

– Вихід з ладу блоку живлення;

– Проблема з інвертором;

– Поломка ламп підсвічування;

– Несправність схеми управління;

– Спотворення картинки на екрані;

– Мимовільне відключення.
Велика частина поломок підлягають ремонту при своєчасному зверненні за допомогою до наших майстрів, і не намагайтеся відремонтувати монітор самостійно. Такі спроби можуть остаточно і безповоротно вивести з ладу пристрій.
Етапи проведення ремонтних робіт:
– Повна технічна діагностика;

– Виявлення несправної частини;

– Узгодження вартості ремонту з клієнтом;

– Виконання всіх необхідних робіт для усунення несправності;

– Тестування монітора на працездатність;

– Видача гарантійного чека.
Ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Залишивши заявку на нашому сайті, вам не доведеться ламати голову про транспортування монітора, оскільки майстер може виїхати за адресою і провести ремонт на дому або в офісі. Наші філії розташовуються у всіх районах Києва, а виїзд майстрів здійснюється по місту та області в зручний для вас час.
Наші майстерні обладнані самої новітньої і необхідною технікою та інструментами. В наявності у нас є склад з фірмовими оригінальними запчастинами, що дозволяє нами не завищувати ціну при необхідності заміни комплектуючих, так як ми напряму співпрацюємо з фірмою-виробником. Майстри регулярно підвищують свою кваліфікацію і навички, що дає їм можливість в найкоротші терміни впорається навіть з найскладнішою поломкою.
Звернувшись до нас, ви залишитеся задоволені.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*