Без категорії

Ремонт моніторів Dell

Zemanta Related Posts ThumbnailМонітори Dell володіють якістю, надійністю і високим терміном служби. Наш сервісний центр надає проведення оперативного, якісного відновлення за доступними цінами для жителів Києва та області. Наші фахівці усунуть несправність будь-якого ступеня складності завдяки отриманим навичкам і досвіду.

Поширені поломки моніторів Dell:
– Самостійне відключення;

– Ніяк не реагує на включення;

– Прояв на моніторі смуг або битих пікселів;

– Перегоряння підсвічування;

– Несправність шлейфу, плати, інвертора;

– Від’єднання контактів;

– Поломка відеокарти.
Ціноутворення на послуги багато в чому залежить від ступеня дефекту, розміру екрану і необхідності заміни поламаних комплектуючих.
Причинами різних поломок можуть послужити:
– Проникнення рідини, пилу та інших різних забруднень;

– Потрапляння прямих сонячних променів;

– Удари, падіння та інші механічні пошкодження;

– Скачки в електромережах;

– Знос деталей з часом.
Ми не рекомендуємо робити лагодження монітора самостійно. Не маючи необхідних інструментів і не знаючи особливостей внутрішнього устрою екрану Dell, можна лише нашкодити або остаточно вивести з ладу.
Спектр послуг:
– Відновлення або зміна блоку живлення;

– Очищення від різних забруднень;

– Відновлення правильної роботи інвертора;

– Зміна ламп підсвічування;

– Заміна або ремонт плати і багато іншого.
Сучасне оснащення наших майстернях, висока кваліфікація співробітників, доступ до оригінальних запчастинах від заводу-виробника все це і багато чого іншого дозволяє нам якісно і в найкоротші терміни повернути колишнє робоче стан вашого монітора. Перш ніж приступити до роботи майстер проводить безкоштовну технічну діагностику, погоджує з клієнтом вартість ремонту, а по закінченню видає гарантійний чек.
Також крім моніторів Dell, ми приймаємо в ремонт монітори інших фірм: LG, Samsung, Syncmaster та ін. Ми надамо вам допомогу на найвищому рівні.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*