Без категорії

Ремонт монітора lg

remont-monitorov-lgНаш сервісний центру здійснює оперативне та якісне обслуговування моніторів LG різних моделей і розмірів. Монітори даної марки заслуговують на повагу. Виробник намагається задовольнити всіх споживачів, завдяки доступним цінам, високою роздільною здатністю, хорошим колірним балансом і кутом огляду.

Можливі поломки час роботи моніторів LG:
– Відсутня яскравість картинки;

– Не включається або не відключається;

– Не тримає відповідний дозвіл;

– Відсутність зображення.
Скориставшись послугами наших майстернях, ви можете не турбується про те, як доставити монітор в стаціонар, оскільки можливий виїзд майстра безпосередньо до вас додому або в офіс. Для того щоб скористатися даною послугою вам необхідно залишити на нашому сайті заявку або замовити зворотний дзвінок. Ми неодмінно зв’яжемося з вами для узгодження місця і часу проведення ремонту.
Причини, по яких можлива несправність монітора:
– Проникнення у всередину пилу або рідини;

– Пошкодження механічного характеру (удари, падіння);

– Пошкодження матриці монітора;

– Несправність будь-якої окремої комплектуючої;

– Скачки напруги в електромережах.
Наші майстерні є в кожному районі Києва, а також ми приймаємо замовлення по місту та області. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в даній сфері і добре знають всі особливості моніторів LG. Для проведення якісного ремонту у нас є вся новітня і необхідна оснастка, склад з фірмовими запчастинами, все це допоможе впорається з поломкою в мінімальний проміжок часу.
Ми пропонуємо ряд послуг:
– Зміна і лагодження матриці та плати управління;

– Заміна різних комплектуючих;

– Відновлення блоку живлення;

– Очищення від різного роду забруднень і багато іншого.
На весь ряд послуг, що надаються ми видаємо гарантійний чек, використовуємо при заміні тільки оригінальні деталі. Наші фахівці знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта і наші ціни вас приємно здивують.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*