Без категорії

Ремонт мікшерів

Zemanta Related Posts ThumbnailМікшерні пульти застосовуються в самих різноманітних галузях, як в професійних студіях, так і в домашніх. Дане обладнання вимагає регулярного проведення профілактичних заходів. Співвідношення ціни і якості цієї продукції досить різноманітне і навіть найдорожчі пульти можуть виходити з ладу. Наш сервісний центр здійснює профілактику, діагностику, настройку і звичайно ж ремонт мікшерів любих марок і моделей.

Поширені поломки мікшерів:

– Немає реакції на підключення мікшера до мережі;
– Не працює блок живлення;
– Вихід з ладу кнопок включення і виключення;
– Згоряння запобіжників;
– Чути фон і шуми;
– Поломка електронної плати;
– Відсутність контактів в сигнальному проводі;
– Не працюють вихідні канали;
– Поломка регулятора гучності;
– Вихід з ладу резистивного матеріалу на фейдери.

Пульт – це електронне пристосування з безліччю різних перемикачів і його ремонт, це досить серйозна і копітка робота, яка вимагає особливих знань і навичок. Маючи багаторічний досвід роботи в даній сфері і всі необхідні знання, навички, наші фахівці оперативно і якісно впораються з поломками будь-якого ступеня складності. Щоб не допустити виникнення серйозних дефектів слід проводити профілактику, дбайливо поводитися з приладом і дотримувати не складні правила технічної експлуатації.

Ціноутворення

Ніщо не вічне, і навіть найнадійніші і дорогі пульти перестають працювати. Ремонт варто робити тільки в спеціалізованих майстернях. Вартість ремонту в кожному випадку індивідуальна і залежить в основному від марки і моделі пристрою, ступеня ушкоджень і необхідності зміни різних деталей.

Етапи виконання роботи:

– Проведення повної технічної діагностики, що дозволить точно і швидко визначити поломку.
– Оголошено та узгодження вартості ремонту з клієнтом.
– Після підтвердження майстер приступає до ліквідації поломки. У разі заміни поламаних комплектуючих на їх місце встановлюються оригінальні запчастини від виробника.
– Завершальним етапом є тестування пульта на працездатність.
– По закінченню майстер виписує гарантійний чек.

Наші сервісні центри ви можете знайти в будь-якому районі Києва, а також можливий адресний виїзд майстра по місту та області, це дозволить вам контролювати весь процес. Для того, щоб скористатися даною послугою ви можете залишити заявку або замовити зворотний дзвінок на нашому сайті.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*