Ремонт мікшерів

Zemanta Related Posts ThumbnailЦе досить складне обладнання, яке вимагає особливого підходу і навичок при здійсненні профілактики, діагностики та ремонту. Сервісне обслуговування мікшерів необхідно довірити професіоналам.

Наш сервісний центр здійснює ремонт мікшерів різних марок і моделей. Наші майстри відновлять техніку з різними дефектами, оскільки розташовують багаторічним досвідом у даній сфері. Звернувшись до нас, ви отримаєте оперативну та кваліфіковану допомогу, яка дозволить заощадити вам кошти і час.

Поширений несправності мікшерів:

– Несправність ручок і перемикачів управління;
– Поломка блоку живлення;
– Вихід з ладу плати;
– Несправність потенціометрів і фейдеров еквалайзера;
– Перегоряння різних мікроелементів (запобіжників) і шлейфів.

Щоб уникнути виходу з ладу техніки, серйозних поломок і продовжити термін її служби слід своєчасно проводити чистку від забруднень і різні профілактичні процедури, дотримуватися правил користування. При виявленні найменших проявів неякісної роботи звернеться до майстрів для проведення діагностики.

Причинами несправностей можуть послужити:

– Пошкодження механічного характеру (падіння, удари);
– Проникнення пили і рідини;
– Не дотримання правил експлуатації;
– Скачки напруги в електромережах.

Майстерні мають все необхідне технічне оснащення для швидкого виявлення та якісної ліквідації дефектів. Ми виконуємо роботи безпосередньо в майстернях, які розташовані в кожному районі Києва, а також для зручності наших клієнтів ми здійснюємо адресний виїзд по місту та області.

Обслуговування відбувається в наступному порядку:

– Ви доставляєте мікшер до нас або викликаєте майстра;
– Проводиться повна технічна діагностика, яка дозволяє точно визначити причину поломки;
– Озвучуємо і погоджуємо з клієнтом вартість ремонту;
– Після схвалення ми приступаємо до усунення несправностей (у випадку необхідної заміни деталей, ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі);
– Перевірка працездатності пристрою;
– Виписка клієнту гарантійного чека.

Щоб дізнатися більш детальну інформацію ви можете замовити зворотний дзвінок. Наші досвідчені майстри приймуть замовлення і проконсультують вас з будь вас цікавлять.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис