Ремонт мийки повітря

remont-moyka-vozduhaЗламалася мийка повітря, не варто панікувати. Звернувшись за кваліфікованою допомогою в наш сервісний центр, ми оперативно і головне якісно відновимо роботу мийки повітря. Майстри нашого центру мають багаторічний досвід роботи і виконають ремонт мийки за прийнятною ціною. Наші майстерні є в кожному районі Києва, а також можливий виїзд майстра додому, по місту та області. Це дасть вам самостійно контролювати і спостерігати за всім процесом роботи майстра.

Ми проводимо наступні роботи:

– Діагностика і профілактичні заходи (обробка, настройка та чистка пристрою);
– Відновлення та зміна фільтрів;
– Відновлення та зміна картриджів і багато іншого.

Якщо в роботі приладу ви помітили неполадки, слід звернеться за допомогою до кваліфікованих фахівця, але не в якому разі не намагатися відремонтувати пристрій самостійно.

Поради експертів:

– Необхідно використовувати відповідні вашої марки і моделі витратні матеріали;
– Регулярно проводите чистку мийки повітря від різних забруднень;
– Слід використовувати прилад строго за його прямим призначенням;
– Перш ніж протирати прилад від пилу, необхідно відключити його від мережі;
– Необхідно дотримуватися всіх правил експлуатації.

Наші майстерні обладнані найнеобхіднішими інструментами. Завдяки прямому доступу до складу з оригінальними запчастинами від фірм-виробників ремонт проводиться з мінімальними витратами часу і за найдоступнішими цінами. Ми здійснюємо безкоштовну технічну діагностику (у разі подальшого ремонту у нас). По закінченню робіт майстер в обов’язковому порядку виписує гарантійний чек.

Ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного клієнта і його проблеми. Скориставшись нашими послугами, ви залишитеся задоволені.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*

Мой-Сервис