Без категорії

Ремонт медіаплеєрів

Zemanta Related Posts ThumbnailУ наш час медіаплеєри користуються особливою популярністю. Незалежно від фірми-виробника, гарантії якісної збірки і комплектації з часом вся техніка виходить з ладу і медіаплеєри не є винятком. Наш сервісний центр надає свої послуги з обслуговування, налагодження і ремонту медіаплееровв різних марок і моделей в місті Києві та області.

Причини, з яких медіаплеєр може вийти з ладу:

– Невдале здійснення прошивки техніки;
– Пошкодження механічного характеру (удари, падіння);
– Проникнення у всередину рідини та інших забруднень;
– Перепади напруги в електромережах;
– Не дотримання правил експлуатації.

Даний пристрій має свої особливості, по цьому його ремонт слід довірити тільки досвідченим і кваліфікованим професіоналам нашого центру. Наші майстри постійно підвищують свою кваліфікацію і проходять навчання. Все це дозволяє якісно та оперативно виконувати всі необхідні роботи.

Основні поширені поломки медіаплеєрів:

– Несправність материнської плати;
– Поломка блоку живлення;
– Відключення плеєра після нетривалої роботи;
– Пристрій зовсім не реагує;
– Вихід з ладу панелі управління.

Щоб уникнути виникнення серйозних поломок необхідно регулярно проводити очищення та інші профілактичні процедури, після кожного використання вимикати плеєр з мережі і дотримуватися всі нескладні правила експлуатації.

Ціноутворення

Вартість і терміни виконання ремонтних або профілактичних робіт залежать від марки медіаплеєра, складності виявленого дефекту і необхідності заміни комплектуючих. Наявність прямого доступу до складу з фірмовими запчастинами, міную посередників, дає нам можливість не завищувати ціну на послуги, при яких слід змінити вийшли з ладу деталі.

Звернувшись до нас, ви отримаєте гарантію якості та оперативне виконання всіх наданих послуг. Якщо у вас залишилися питання, можете замовити зворотний дзвінок, і наші співробітники вам передзвонять. Ми знайдемо індивідуальний підхід і не залишимо без уваги жодного клієнта.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*