Без категорії

Ремонт материнської плати ноутбука

  ремонт материнской платы

 

Материнська плата-головна частина комп’ютера. У відмінності від стаціонарних комп’ютерів в ноутбуках використовується одноплатні конструкція. На материнській платі розташовані: процесор, відеокарту і інші мікросхеми. При поломці будь мікросхеми на материнській платі буде потрібно її ремонт. Майже всі плати (сучасні), володіють високою щільністю компонентів і складових, все і чіпи розташовані дуже невеликій відстані. У таких умовах пропайка або заміна того чи іншого чіпа або мікросхеми порівнянна з ювелірною роботою, яка займає багато часу і сил.

Для того, що б відремонтувати материнську плату якісно, перше що потрібно зробити-провести діагностику, діагностика процес трудомісткий і кропіткий, не намагайтеся зробити це в домашніх умовах, так як після некваліфікованого втручання ноутбук можуть не прийняти навіть на запчастини. Бувають випадки, коли навіть професіонал, не володіє всіма навиками, необхідними для ремонту материнської плати, що ж говорити про непрофесіоналів. Більшість мікросхем і чипів мають свинець у складі, при пайку свинцю потрібні спеціальне обладнання та технічні вміння. Провести успішну пайку в умовах поза сервісу дуже важко, навіть неможливо.

Найчастіше в сервісний центр звертаються коли з ладу виходять VGA-мікросхеми. усувається

Такий дефект заміною чіпа або його ремонтом, процедура має назву «реболлінг».

При поломці SMD-елементів, ремонт не менш трудомісткий, в ході ремонту виникає великий ризик, що ушкодяться сусідні компоненти, так само становить велику складність знайти підходящі елементи для тієї чи іншої плати. Але, ми завжди маємо в наявності необхідні запчастини. Пам’ятайте про те, що саме центральна плата є за вартістю найдорожчою деталлю ноутбука або ПК. Приймайте до відома вищесказане і при найменшій підозрі на некоректну роботу материнської плати, звертайтеся до професіоналів своєї справи. Інженер в короткі терміни поверне ноутбук або ПК до життя. При попаданні вологи або падінні ноутбука, ніяких проблем у його роботі помічено не було, можете бути впевнені-вони проявляться через максимум місяць. Не затягуйте! Своєчасне звернення в сервісний центр для профілактичних робіт в ноутбуці запобіжить дорогі ремонти.

Ремонт материнської плати комп’ютера і ноутбука можна здійснити в нашому сервісному центрі, ми маємо в своєму розпорядженні необхідним обладнанням, досвідом у сфері такого ремонту.

 

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*