Без категорії

Ремонт люмінесцентних ламп

Zemanta Related Posts ThumbnailЛюмінесцентні лампи мають безліч переваг: світло від цих ламп дуже наближений до природного, безліч різних відтінків світла, тривалий термін служби. Завдяки цьому вони користуються особливою популярністю.

Не поспішайте при виникненні несправності викидати люмінесцентну лампу, досвідчені руки фахівців нашого сервісного центру зможуть повернути її до життя.
Несправності, які можуть вивести з ладу лампу:
– Перегоряння спіралі (це можна визначити візуально по наявності у країв лампи видно потемніння);

– Поломка стартера (при цьому можливе мерехтіння лампи);

– Мало яскраве світло (можливий при порушенні герметичності колби);

– Обрив контактів.
Ремонт ламп даного типу слід довірити тільки професіоналам, оскільки самостійний ремонт за відсутності відповідних знань і навичок може закінчиться не дуже добре для вашого здоров’я через вміст в лампі ртуті.
Ремонт лампи
Ви можете самостійно доставити лампу в будь-який філіал нашого сервісного центру по місту Києву. У нас є все необхідне сучасне обладнання і новітні інструменти, завдяки яким ми допоможемо вам усунути будь-яку поломку якісно і оперативно. Також ми маємо прямий склад з усіма необхідними фірмовими запчастинами. Для виявлення поломки майстер проводить повну діагностику лампи після цього з повною впевненістю приступає до її ліквідації.
Всі ці та інші переваги нашого сервісного цента дозволяють нам призвести лагодження в найкоротші терміни і за найдоступнішими цінами. Ми зможемо допомогти вам і при цьому заощадить ваш час і кошти. Більш детальну інформацію ви зможете дізнатися за телефоном або безпосередньо відвідавши нашу майстерню.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*