Без категорії

Ремонт LG Optimus G

Ремонт LG Optimus G

 

Сервісний центр «Мій Сервіс» займається ремонтом мобільних телефонів LG Optimus G. Так само ремонтуємо інші моделі телефонів виробника LG , Samsung , Apple , Nokia , HTC та інших .

Найчастіше клієнти звертаються з такими скаргами , як:

Необхідна заміна сенсора
Розбився екран телефону
Необхідна заміна шлейфів і роз’ємів
Потрібна заміна динаміка або мікрофона
Телефон намок або після механічного пошкодження
Телефон не бачить сім карту
Карта пам’яті не визначається
Але , найчастішим зверненням є звернення з проханням замінити сенсор або дисплей у телефоні LG Optimus G. Як правило , виникають такі несправності у зв’язку з механічними ушкодженнями. При фізичному впливі захисне скло тріскається , хоч сенсор може і працювати. Конструктивно виробником не передбачена заміна окремо сенсорного скла. Змінюється сенсор разом з дисплеєм , єдиним модулем.

Популярні скарги клієнтів LG:

 • Ваш телефон не заряджається або заряджається постійно , навіть за відсутності зарядного пристрою
 • Немає підключення через USB порт або підключення постійно , навіть якщо кабель не підключений
 • Немає звуку при дзвінку
 • Немає звуку при розмові
 • Співрозмовник не чує Вас під час розмови

Найчастіше, пов’язані такі поломки з попаданням вологи в апарат або ж механічного пошкодження (удар або падіння ) .

Ще одна часта проблема , з якою приходять клієнти – це злетіло програмне забезпечення . У цьому випадку телефон потрібно буде перепрошити або зробити відкат прошивки , якщо клієнт самостійно прошив телефон на некоректну версію прошивки. У нашому сервісі – ця процедура виконується швидко і за помірною вартістю .

При виникненні будь -яких збоїв в роботі телефону LG Optimus G , звертайтеся до сервісного центру , для проведення діагностики апарату і виявлення несправності в подальшому усунення її . У нашій майстерні діагностика безкоштовна і виконується на спеціалізованому обладнанні та в найкоротші терміни. Майстри нададуть гарантію на виконані ремонтні роботи будь-якої складності . Ми маємо в своєму розпорядженні власним складом запчастин , що допомагає нам значно скоротити терміни і ціну ремонту .

Для зручності , передбачена послуга виклику кур’єра. Кур’єр привезе телефон в майстерню і доставить його назад до замовника у справному стані , що дозволить не витрачати даремно кілька годин на дорогу. Звертайтеся до нас , будемо раді допомогти.

Цена работы: 299 грн
 1. ivan Відповіcти

  яка ціна заміни сенсора на lg e975 ..і в які терміни?

   • Администратор Відповіcти

    Добрый день! Меняется дисплейный модуль – 1420 грн.,без рамки. 1-4 дня,

   Задайте вопрос

   *