Без категорії

Ремонт led лампи

Zemanta Related Posts ThumbnailLed лампи мають великий ряд переваг: економічні, виготовлені з екологічно чистого матеріалу, мають тривалий термін служби. Так як ці лампи досить дорогі, при прояві будь-якого роду несправностей не поспішайте їх викидати. Добре знаючи внутрішній устрій led лампи, майстри нашого сервісного центру допоможуть вам повернути її до робочого стану.

Поширені несправності led ламп:
– Перегоряння світлодіодів;
– Поломка конденсатора;
– Вихід з ладу драйвера;
– Погано припаяні контакти.
Якщо ваша лампа перестала світити або почала блимати не варто намагатися самостійно провести ремонт, оскільки необхідно знати внутрішній устрій і особливості лампи.
Послідовність здійснення ремонту:
– Майстру необхідно акуратно розбере лампу;
– Після візуального огляду він приступить до діагностики кожного окремого діода;
– Далі перевіряються всі контакти
– Після виявлення поломки майстер озвучить вартість ремонту, і тільки після вашої згоди приступить до усунення несправності.
Наш сервісний центр надає можливість ремонту як в стаціонарі майстерні які знаходяться в кожному районі Києва, а також з виїздом фахівця додому або в офіс. Для цього вам необхідно заповнити на сайті заявку або замовити зворотний дзвінок, і ми неодмінно зв’яжемося з вами.
Перевагою нашого центру є сучасне обладнання, кваліфікований майстра, склад фірмових запчастин. Все це дає нам можливість якісно і на високому рівні проводити ремонт led ламп різних фірм.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*