Без категорії

Ремонт лампи Вazooka

remont-lampu-bazookaЛампа Базука послужить відмінним варіантом щодо вирішення питання при виключенні електроенергії. Де б ви не знаходилися, дана модель акумуляторної лампи завжди прийде на допомогу в разі відключення світла.

Наш сервісний центр здійснює обслуговування та ремонт ламп Базука. Досвід і практика наших фахівців допоможуть вам при виникненні будь-яких проблем з пристроєм. Наші майстерні ви зможете знайти в кожному районі Києва, а також для вашої зручності ми пропонуємо скористатися послугою «Виклик майстра». Це дозволить вам, не виходячи з дому чи офісу, в зручний час призвести лагодження лампи.
Основні можливі несправності лампи Базука:
– Вихід з ладу проводу або вилки;

– Перегоряння лампи;

– Поломка кнопок і перемикачів;

– Несправність панелі управління;

– Відхід контактів у схемі;

– Вихід з ладу акумулятора.
Лампа Базука стане не замінним помічником. Вона може функціонувати як від мережі, так і від акумулятора. При аварійній роботі лампи, її цілком вистачає на 6-8 годин. Вона оснащена двома ручками і настінним кріпленням, дуже проста і зручна в користуванні.
Перелік послуг:
– Повна або часткова зміна проводки;

– Ремонт перемикачів;

– Лагодження блоку управління;

– Заміна акумулятора;

– Зміна лампи денного світла і багато іншого.
Наші майстерні оснащені всім самим необхідним обладнанням для проведення діагностики та виявлення причини поломки. Також ми маємо прямий доступ до оригінальних деталей. Все це дозволяє нам оперативно і якісно виконати ремонтні роботи.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*