Без категорії

Ремонт кухонних комбайнів

vt_1618_4cd8fa6551438

Наш сервісний центр надає послуги з ремонту кухонних комбайнів в Києві. Ремонтуємо техніку будь-яких виробників ( Bosch Braun Clatronic DEX Electrolux Gorenje Kenwood Mirta Moulinex Philips Russell Hobbs Saturn Vitek Zelmer та ін )

Як правило кухонні комбайни ламаються в слідстві неправильно використання або перевантаження. Не рідкісні так само випадки , коли кухонна техніка ламається при перепадах напруги в мережі. У нашому сервісі можна відремонтувати кухонний комбайн з будь поломкою . Майстерня обладнана новітнім обладнанням для ремонту а майстри мають багаторічний досвід роботи. Всі необхідні для ремонту запчастини маються на вільному доступі у нас на складі . Ми встановлюємо тільки оригінальні комплектуючі , які пройшли контроль якості. Ціни на ремонт залежать від характеру поломки і від того , яка запчастина буде змінюватися або ремонтуватися. Після первинного огляду та діагностики інженери в телефонному режимі повідомляють вартість та перелік потрібних ремонтних робіт.

Якщо Вам потрібно терміново відремонтувати кухонний комбайн , але часу для того що б привезти його в сервісний центр ні- можна замовити кур’єра , який забере Вашу техніку і привезе назад.

Всю додаткову інформацію по ремонту кухонних комбайнів а так само вартість і наш адресу можна уточнити , звернувшись в наш колл- центр . Звертайтеся , будемо раді допомогти.

Цена работы: 299 грн
 1. потрібен Держатель терок для Vitek VT-1613 Відповіcти

  потрібен Держатель терок ( насадок )для Vitek VT-1613

   • Администратор Відповіcти

    Добрый день, таких комплектующих нет.

   • Анатолий Відповіcти

    Интерисуют полумуфти к к/к мрия

     • Администратор Відповіcти

      Добрый день! НЕт запчастей.

     Задайте вопрос

     *