Без категорії

Ремонт комп’ютерів-моноблоків

Зараз у багатьох магазинах техніки ви можете побачити у продажу апарати зовні схожі на монітор або телевізор під назвою моноблок. За своєю суттю це комп’ютер , який укладено в корпус з дисплеєм і аудіосистемою. Плюсами цього пристрою є компактність , стильний дизайн і функціональність персонального комп’ютера.Чим же моноблоки відрізняються від комп’ютерів? В основному в застосуванням – в моноблоках екран набагато більше , ніж в ноутбуці і робота з мишею і клавіатурою є більш комфортною. Також в моноблоках може бути ТВ- тюнер і сенсорний екран. Саме тому моноблок – це ідеальний комп’ютер для дому , правда , тільки в тому випадку , якщо вам не потрібна висока продуктивність для ігор.З недоліків – така техніка має складності з поліпшенням або заміною її запчастин. Правда , якщо врахувати цільову спрямованість цих апаратів , ця процедура буде робитися не дуже часто.Моноблоки навіть більш надійні , ніж ноутбуки або ПК завдяки фірмовим запчастинах , якісної збірці і стаціонарного використання. Але й моноблок може зламатися.

Основні поломки моноблоків

Екран моноблока чорний , при цьому кулер шумить , індикатори блимають – вийшов з ладу відеокарта , екран або шлейф. Потрібно провести діагностику , щоб виявити що саме зламалася і відремонтувати або замінити компоненти .
Неккоректно або зовсім не читаються оптичні диски – заміна або ремонт приводу, моноблок потрібно нести в сервісний центр .
Апарат не включається – проблема в материнській платі , блоці живлення або процесорі . Потрібно виявити в чому несправність і відремонтувати або замінити елемент .
Система не завантажується , або синій екран , при експлуатації чути клацання – пошкоджений жорсткий диск , потрібно його ремонт ( якщо проблема з файлової системою ) або заміна (якщо пошкодження фізичного характеру ) .
Апарат самостійно перезавантажується або вимикається – це вказує на перегрів відіочіпа , пам’яті або процесора. Щоб виявити в чому саме справа – потрібно здавати в сервіс центр на діагностику. Причини перегріву – пил всередині моноблока або несправність компонента. Рішення проблеми – заміна несправної деталі або її ремонт. Щоб моноблок перегревала і в ньому не накопичувалася пил – його потрібно раз на рік носити в СервісЦентр на профілактичну чистку.
Не реагує чи погано реагує на дотики сенсорний екран – сенсор несправний , потрібна його заміна .
Система при включенні не знаходить дисководи і жорсткі диску – несправність південного моста материнської плати . Ця запчастини не лагодиться , а випаюється і замінюється на нову.
Моноблок не працює , при включенні чутні звукові сигнали спікера – несправний якийсь внутрішній компонент – контролер , видеочип , пам’ять – потрібно провести діагностику та ремонт несправного компонента.

Ремонт моноблоків дуже складно провести в домашніх умовах , з такою технікою слід звертатися в СервісЦентр , де є кваліфіковані майстри і спеціальне обладнанням для діагностики і ремонту такої техніки .

У нашому сервісному центрі є все необхідне для ремонту моноблоків , якщо у вас виникла якась несправність – звертайтеся до нас , ми зможемо допомогти .

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*