Без категорії

Ремонт кавоварок, ціни

remont-kofevarok-gaggiaНа сьогоднішній день, у продажу можна зустріти величезну кількість різних моделей кавоварок, що відрізняються між собою розмірами, дизайном, функціоналом. Ці пристрої міцно увійшли в наше життя і зробили її яскравіше. Вихід з ладу нашої улюбленої техніки, здатний вибити з колії і неабияк зіпсувати настрій. Лише не багато людей, байдуже ставляться до вишуканому смаку кави і спокійно можуть знайти йому заміну у вигляді чаю або іншого напою. Для інших, важко уявити свій день без підбадьорливого смаку чашечки кави. Але що робити, якщо ваша кавоварка зламалася ?!

СЦ “Мій-сервіс” довгі роки спеціалізується на професійному ремонті устаткування. Ми повернемо до життя вашу улюблену техніку в самі стислі терміни, незалежно від складності поломки, моделі і марки виробника. Наші фахівці мають високу кваліфікацію і величезний досвід у цій сфері. Звертаючись до нас, ви отримуєте якісний і надійний результат.

Від чого залежить ціна ремонту кавоварки:

– Ступінь складності пошкодження;
– Особливості конструкції;
– Технології, використовувані в конкретній моделі;
– Виробник обладнання (впливає на вартість запчастин).

Умовно, залежно від ступеня поломки, несправності можна розділити на дві категорії: легкі, коли необхідно замінити клапани, помпи, ущільнювачі, провести декальцинацію, чистку від накипу і т.д .; складні, коли потрібен повний розбір пристрою, для ремонту або повної заміни блоків вийшли з ладу;

У розпорядженні експертів СЦ “Мій-сервіс” є величезна база оригінальних заводських комплектуючих і сучасне спеціалізоване обладнання, призначене для ремонту кавовій техніки. На всі надані ремонтні послуги надається гарантійне обслуговування.

Типові несправності, які ми ремонтуємо:

– Кавоварка перестала включатися;
– Після включення кавоварки немає подавання води;
– Протікає прокладка і виливається вода;
– Кава стало подаватися холодним або занадто гарячим;
– Став відчуватися присмак накипу в кави;
– Висвічується повідомлення про необхідність проведення декальцінаціі;
– Погіршав смак приготованого напою;
– Знизився натиск подачі пріготавліваемих напоїв;
– Кавомашини стала видавати надмірний шум;
– Окремі функції пристрою перестали працювати.

Майстерні компанії “Мій-сервіс” розташовані в багатьох районах м.Києва. Ви завжди можете доставити поламану техніку найближчим до вас відділення, або оформити виклик майстра додому або офіс, в межах Київської області. Для цього потрібно повідомити адресу, модель кавоварки і описати неполадки, що виникають під час роботи пристрою.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*