Без категорії

Ремонт кавоварок Scarlett

Zemanta Related Posts ThumbnailСЦ “Мій – сервіс” займається ремонтом всіх моделей кавоварок фірми Scarlett, незалежно складності поломки. У розпорядженні майстерні є величезна база оригінальних деталей від виробника і спеціалізоване обладнання для ремонту кавових апаратів. Наші співробітники мають належну кваліфікацію і бездоганний багаторічний досвід роботи в цій сфері. Навіть з самої непересічна поломкою наші фахівці впораються швидко і якісно. Ви можете самі переконатися в цьому, звернувшись в один з наших авторизованих сервісних центрів, або оформивши виклик майстра в офіс або на будинок в Києві та в межах Київської області.
Найбільш часто зустрічаються несправності:
– Кава стало подаватися надмірно гарячим або холодним;
– Протікає вода або відсутній її подача;
– Пристрій перестало включатися;
– Погіршилися смакові якості приготованої кави;
– Поломка окремих функцій кавоварки;
– НЕ доварюється кави.
Для визначення точної причини поломки, фахівці СЦ “Мій-сервіс” проводять повну комплексну діагностику пристрою, а після проведення ремонту, правильно налаштовують роботу приладу, що б він ще довгий час радував своїх власників вишуканим смаком кавових напоїв.
Переваги СЦ “Мій-сервіс”:
– Безкоштовна діагностика і консультація;
– Величезна база комплектуючих від виробника;
– Найкоротші терміни виконуваних робіт;
– Величезний досвід і високий професіоналізм наших співробітників;
– прийнятні ціни.
Фахівці СЦ “Мій-сервіс” є експертами в ремонті кавового обладнання протягом вже багатьох років, регулярно проходять атестацію у виробника і використовують у своїй роботі тільки якісні запчастини.
Ви завжди можете звернеться до нас, для:
– Проведення декальцінаціі і отчистки від накипу кавоварки;
– Діагностики та профілактики пристрої;
– Надання допомоги в установки кавовій техніки;
– Консультації та навчання експлуатації кавового обладнання;
– Ремонту виниклих несправностей
– Заміни вийшли з ладу комплектуючих.
Вартість ремонту обчислюється залежно від виниклої несправності і обмовляється після проведення попередньої безкоштовної діагностики. Тип поломки можна розділити на 2 умовні категорії за ступенем складності: проста, що вимагає звичайної заміни ущільнювачів, клапанів, помп і т.д., а також викликана необхідністю декальцінаціі і проведення чистки приладу; складна, потребує повного розбору і заміни окремих компонентів пристрою.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*