Без категорії

Ремонт кавоварок Rowenta

Zemanta Related Posts ThumbnailКавоварки Rowenta відносяться до числа надійних пристроїв, з великою кількістю функціональних можливостей і чудовим дизайном. Але навіть сама якісна техніка не застрахована від зносу деталей і поломок в слідстві недотримання правил експлуатації. Так чи інакше, при виявленні поломки, ремонт кавоварки Rowenta слід довіряти виключно професіоналам, оскільки це технічно складний прилад.

Співробітниками СЦ “Мій-сервіс”, є виключно кваліфіковані фахівці, що займаються ремонтом кавового обладнання вже протягом багатьох років. Ви завжди може звернутися в майстерню “Мій-сервіс” для усунення виниклих несправностей.

Найбільш часто зустрічаються поломки:

– Зміна смакових якостей напою;
– Тонка струмінь при подачі кави;
– Не включається кавоварка;
– Кава подається холодним;
– Шипіння, свист і шум приладу.

Найбуденніші неполадки, можна спробувати усунути самостійно за умови, що немає потреби розбирати пристрій. Приміром, якщо кавоварка гуде, але не варить каву, можна спробувати прогнати рідина через капучинатор для усунення можливої ​​повітряної пробки, або спробувати прочистити апарат за допомогою особливих засобів, які вказані в інструкції. Якщо це не дасть бажаного результату, варто довірити ремонт кавоварки Rowenta професіоналам “Мій-сервіс”.
Якщо ви хочете, щоб ваша улюблена техніка служила вам довгі роки, необхідно слідувати основним правилам її експлуатації. Найбільш поширеними помилками, є використання нефільтрованої води, а також неякісних або сирих кавових зерен для приготування кавових напоїв. Слід регулярно проводити очищення кавоварки від забруднень і накипу.

Переваги нашого сервісного центру:

– Безкоштовна технічна діагностика і консультація;
– Багаторічний досвід і висока кваліфікація співробітників;
– Гарантійне обслуговування на всі ремонтні послуги;
– доступні ціни.

Відділення СЦ “Мій-сервіс” знаходяться в багатьох районах м.Києва. Ви завжди можете оформити виклик майстра в офіс або на будинок, для проведення профілактичних робіт, діагностики або ремонту. Але варто враховувати, що серйозні поломки і капітальний ремонт, краще здійснювати безпосередньо в майстерні “Мій-сервіс”, де завжди є доступ до спеціалізованого устаткування і величезній базі оригінальних запчастин і комплектуючих, які можуть знадобитися під час ремонту.

Цена работы: 299 грн

Задайте вопрос

*